Dřevěná barová židle VIDA Living delta výška 93 cm
Informace o produktu:
Kategorie: Nábytek
Dodavatel:VIDA Living
Cena:3779 Kč
Dřevěná barová židle VIDA Living delta výška 93 cm 4,75 (95%) 15 hodnocení

Je váš barový ostrůvek trošku osamocený? Chybí vám k němu vhodná barová židle? Právě jste ji našli. Je vyrobena s precizností z kvalitních materiálů a bude skvěle vypadat i ve vaši kuchyni. Britská značka VIDA Living má více než 35 letou tradici ve výrobě kvalitního a stylového nábytku. Jste v rukách profesionálů, na které se můžete spolehnout.


 • Bílá barová židle Kokoon Escal Mini
  Bílá barová židle Kokoon Escal Mini

  Přemýšlíte o nově zařízené jídelně? Pak byste neměli opomenout ani vysoké barové židle, se kterými vytvoříte příjemný koutek, jenž bude ideálním místem pro..

  1929 Kč
 • Barová židle s černým sedákem Kokoon Meto výška sedu 74 cm
  Barová židle s černým sedákem Kokoon Meto výška sedu 74 cm

  Přemýšlíte o nově zařízené jídelně? Pak byste neměli opomenout ani vysoké barové židle, se kterými vytvoříte příjemný koutek, jenž bude ideálním místem pro..

  4139 Kč
 • Koňakově hnědá barová židle z eko kůže DAN–FORM Denmark Flair
  Koňakově hnědá barová židle z eko kůže DAN–FORM Denmark Flair

  Rafinovanost barových židlí z kolekce Flair vás zkrátka dostane. Jde o názornou ukázku toho, jak rozmanitý může design inspirovaný severským stylem být. Na potah si u..

  4619 Kč
 • Barová stolička Antic Line Nina Cire
  Barová stolička Antic Line Nina Cire

  Kombinace dřeva a kovu je nestárnoucí klasika ♥ Pořizují si ji domů vášniví milovníci industriálního stylu, ba i dychtiví fanoušci retro stylu. Antic Line ví, co se..

  2339 Kč
 • Červená barová židle Leitmotiv Diamond Mesh
  Červená barová židle Leitmotiv Diamond Mesh

  Stylový bar se neobejde bez parádních barových židlí. Tento moderní kousek si zamilujete nejen pro jeho design, ale také snadnou údržbu. Díky opěrce pro nohy bude relax na..

  2519 Kč
 • Hnědá jídelní židle s černými nohami MESONICA Brook
  Hnědá jídelní židle s černými nohami MESONICA Brook

  Pohodlně se usaďte a užijte si chvilky pohody při jídle, čtení či relaxaci. Tato židle nabízí mnohem víc. Je designově dovedená do dokonalosti a její výplň zaručí..

  4489 Kč
 • Dřevěná židle Artemob Edward
  Dřevěná židle Artemob Edward

  Zakořeněno v tradici, to je kolekce Edward od značky Artemob. Vykazuje překrásnou povrchovou úpravu dubu, na němž se s nenápadnými kovovými ozdobami, které podtrhují..

  2429 Kč
 • Koňakově hnědé křeslo Actona Nora
  Koňakově hnědé křeslo Actona Nora

  Vdechněte svému domovu špetku skandinávského kouzla s nadčasovým nábytkem značky Actona. Vládne mu design plný čistých linií a minimalistu, návrháři se však postarali..

  3779 Kč
 • Červená židle Mauro Ferretti Glam Backy
  Červená židle Mauro Ferretti Glam Backy

  Čas na velkou změnu? Pusťte se do odvážných kousků se značkou Mauro Ferretti ♥ Tento kousek oplývá italskou elegancí, je nepřehlédnutelný a v jeho přítomnosti se..

  3529 Kč


Hledáte Barové židle? V sekci kategorie | nábytek | sedací nábytek | Židle je možné objevit jedinečné dřevěná barová židle vida living delta výška 93 cm!
© 2020Kontakt