Bílá sluchátka s detaily v barvě růžového zlata Frends Taylor

Bílá Sluchátka S Detaily V Barvě Růžového Zlata Frends Taylor

Bílá sluchátka s detaily v barvě růžového zlata Frends Taylor

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Móda a volný čas
Dodavatel:Frends
Cena:4299 Kč
Bílá sluchátka s detaily v barvě růžového zlata Frends Taylor 5 (100%) 16 hodnocení

Kirsten Stewart, Dita von Teese, Drew Barrymore - všechny tyto ženy podlehly oslnivosti sluchátek Frends. Nejsou totiž jen prostředníkem hudby, jsou vyjádřením nespoutané a živočišné osobnosti. Jsou vaší identitou a spřízněnou duší s prvkem sofistikovaného životního stylu. Při výrobě je na sluchátka pohlíženo jako na luxusní šperk. Jsou proto perfektní do posledního detailu, a to nejen po vizuální stránce, ale i té technické. Speciální 40 mm membrána zajišťuje ten nejlepší zvuk. Myslelo se i na pohodlí, takže sluchátka jsou vyrobená z paměťové pěny a jsou o 90° otočná. A zlatým puncem tohoto skvostu je dárková krabička na magnetické zapínání.

. - Rozměry: 22 x 22 x 7 cm (délka x výška x šířka) - Hmotnost: 750 g - Materiál: kůže, ručně zpracovaný kov, hebká látka přes kabel - Průměr: 7 cm - Garance: 2 roky - Parametry: 40 mm membrána s duálním magnetickým driverem, ovládání se třemi tlačítky (hlasitost, hudba a přepínání pro mobilní telefon) - Délka přívodního kabelu: 120 cm - Impedance: 32 Ω - Poznámka: kožené prvky jsou odolné proti skvrnám a obarvení - Sada: sluchátka s elegantní koženkovou krabičkou s magnetickým zavíráním - Frekvence zvuku: 18 - 20 000 Hz - Akustický výkon: 104 dB/V - Vlastnosti: sluchátka jsou otočná o 90°, mají paměťovou pěnu

Hledáte Sluchátka? V sekci kategorie | móda a volný čas | vše na cestování | elektro na cesty je možné objevit jedinečné bílá sluchátka s detaily v barvě růžového zlata frends taylor!
© 2020Kontakt