Šedá powerbanka s nabíjecím Micro USB kabelem Native Union Jump Cable délka 45 cm
Informace o produktu:
Kategorie: Móda a volný čas
Dodavatel:Native Union
Cena:809 Kč
Šedá powerbanka s nabíjecím Micro USB kabelem Native Union Jump Cable délka 45 cm 2,5 (50%) 22 hodnocení

Praktický datový nabíjecí lightning kabel pro Apple, který má také externí baterii. Kabel má speciální opletenou úpravu povrchu, díky které je mnohem odolnější. Co tento šikula vůbec umí? Dodá šťávu vašemu mobilnímu klenotu. Samotná baterie je velice kompaktní, lze tedy telefon i spolu s powerbankou pohodlně nosit v kapse. Výhoda je v tom, že po nabití vašeho zařízení se automaticky nabije i powerbanka. O značce: Zrozena ze společné lásky k designu a dobře provedeným produktům. John Brunner a Igor Duc, stojící za značkou Native Union, se rozhodli jít proti masové výrobě obalů a dalšího příslušenství z plastu. Ve svých výrobcích se snaží kombinovat nečekané materiály nejlepší kvality (jako je třeba dřevo či mramor) spolu s funkčními a promyšlenými detaily.


 • Oranžová nabíjecí stanice Philo Energy
  Oranžová nabíjecí stanice Philo Energy

  Chytrý, praktický a stylový způsob, jak nabít svůj telefon. Nabíjecí stanice Energy vám umožní bezdrátové nabíjení mobilního telefonu. Se zamotanými a..

  939 Kč
 • Powerbanka Gentlemen´s Hardware
  Powerbanka Gentlemen´s Hardware

  Super dárek pro všechny muže na cestách. Už nikdy vybitý mobil nebo tablet! S powerbankou od značky Gentlemen´s Hardware budete připraveni na všechno...

  709 Kč


Hledáte Powerbanky? V sekci kategorie | móda a volný čas | vše na cestování | elektro na cesty je možné objevit jedinečné Šedá powerbanka s nabíjecím micro usb kabelem native union jump cable délka 45 cm!
© 2020Kontakt