Černé závěsné svítidlo Vivorum Zip Star Large
Informace o produktu:
Kategorie: Svítidla
Dodavatel:Vivorum
Cena:1599 Kč
Černé závěsné svítidlo Vivorum Zip Star Large 4,75 (95%) 16 hodnocení

Svítidlo je doplňkem, které měníme jen jednou za čas a proto by mělo být něčím zajímavé a speciální. A tak si do interiéru pořiďte takové, které je moderní právě teď, ale bude moderní i za několik let. Takové, které je nadčasové. Díky tomu vás nepřestane jen tak bavit a zároveň se bude hodit ke všem stylům, které se ve světě trendů můžou střídat. A přesně taková jsou svítidla Kayoom Design. Inspirace přírodou, sílou pulzujícího života a políbené inspirací skandinávského designu z nich dělají skvosty, které si zamilujete. - Materiál: PP, plsť - Rozměry: 19x52x19 cm (d x v x š) - Délka kabelu: 180 cm - Napájení: žárovka E27, 60W (není součástí balení) - Poznámky: vyžaduje montáž - Údržba: čistěte vlhkým hadříkem


 • Stropní svítidlo v mosazné barvě Kare Design Beam
  Stropní svítidlo v mosazné barvě Kare Design Beam

  Rozzařte svůj domov doslova i v designovém slova smyslu! Svítidla Kare Design se pyšní vzhledem, od kterého nebudete moci odtrhnout oči, a kvalitním zpracováním, které..

  16977 Kč
 • Černé stropní svítidlo Kare Design Parecchi
  Černé stropní svítidlo Kare Design Parecchi

  Do detailu promyšlený design, prvotřídní, poctivé zpracování a originální pojetí dělají z tohohle svítidla kousek, který nemůže chybět v žádné domácnosti. O..

  5350 Kč
 • Stropní svítidlo Kare Design Concrete
  Stropní svítidlo Kare Design Concrete

  Do detailu promyšlený design, prvotřídní, poctivé zpracování a originální pojetí dělají z tohohle svítidla kousek, který nemůže chybět v žádné domácnosti. O..

  5350 Kč
 • Závěsné svítidlo Moycor Dakar
  Závěsné svítidlo Moycor Dakar

  Moycor, to je kvalitní materiál, jednoduché tvary a přiznaná krása přírody. Španělská značka vyrábí nábytek a interiérové dekorace již více 25 let, a za tu dobu se..

  2279 Kč


Hledáte Lustry a závěsná svítidla? V sekci kategorie | svítidla | stropní a závěsná svítidla je možné objevit jedinečné Černé závěsné svítidlo vivorum zip star large!
© 2020Kontakt