Černá kožená kabelka Grey Labelz Lisa Minardi Vetro
Informace o produktu:
Kategorie: Móda a volný čas
Dodavatel:Lisa Minardi
Cena:719 Kč
Černá kožená kabelka Grey Labelz Lisa Minardi Vetro 2,5 (50%) 19 hodnocení

Pokud hledáte perfektní kabelku na večer strávený venku s přáteli, v kině či divadle, máme pro vás skvělého adepta. Kabelka Lisa Minardi je tak akorát velká, aby vám pohlídala nejnutnější drobnosti. Zároveň skvěle oživí jakýkoliv outfit svým elegantním a sofistikovaným vzhledem. Večer budete za hvězdu!


 • Modrá kožená kabelka Lisa Minardi Vetro
  Modrá kožená kabelka Lisa Minardi Vetro

  Pokud hledáte perfektní kabelku na večer strávený venku s přáteli, v kině či divadle, máme pro vás skvělého adepta. Kabelka Lisa Minardi je tak akorát velká, aby vám..

  799 Kč
 • Kabelka Santoro London Summertime
  Kabelka Santoro London Summertime

  Máte dost kožených italských elegantních kabelek a raději se vyřádíte barvami a atmosférou nespoutaného dětství a radosti? Pak je tato kabelka přímo pro vás...

  1019 Kč
 • Taška přes rameno Santoro London Dreamboat
  Taška přes rameno Santoro London Dreamboat

  Máte dost kožených italských elegantních kabelek a raději se vyřádíte barvami a atmosférou nespoutaného dětství a radosti? Pak je tato kabelka přímo pro vás...

  1149 Kč
 • Šedá kožená kabelka Giulia Massari Straps
  Šedá kožená kabelka Giulia Massari Straps

  Kabelka Massimo Castelli je ryzím ztělesněním vysoké elegance. Její střih je šmrncovní, její barevnost trendová. Massimo Castelli je přesně ta kabelka, kterou si budete..

  1089 Kč
 • Kabelka Giulia Massari 7017 Brown
  Kabelka Giulia Massari 7017 Brown

  Pátráte po skvělé kabelce, která s vámi prožije nejen každodenní radosti, ale i strasti či dobrodružství? S tímto kouskem italské značky Giulia Massari rozhodně..

  1669 Kč


Hledáte Kabelky? V sekci kategorie | móda a volný čas | móda | batohy, tašky a vaky je možné objevit jedinečné Černá kožená kabelka grey labelz lisa minardi vetro!
© 2020Kontakt