Získejte nábytek výhodně

dílenský stůl stavitelný kluzáku

Chci levně nakoupitVíce informací

Poslední zákazník:

thumb_up

Vybavte vše rychle a jednoduše

Stačí najít, párkrát kliknout a vysněný nábytek je na cestě k Vám.

shopping_basket

Rozmanitý výběr

Na výběr máte ze stovky sestav i jednotlivých modelů nábytku různého složení i barev.

Výběr platby dle potřeby

Nabízíme Vám několik možností platby. Vyberte si formu platby, která Vám nejvíce vyhovuje.

výškově nastavitelný stůl kolečka

Dílenský stůl s výškově stavitelnými nohami (179680). Vyberte si u nás! Doprava ZDARMA - Zboží skladem - Záruka 7 let ... Výškově stavitelný stůl DeskTherapy E5+ je velmi oblíbený elektrický stůl, Elektricky nastavitelný stůl Flex s výkonným motorem

Kovový dílenský nábytek - vyberte si

V oblasti nábytku do dílny si je aktuálně možné pořídit velké množství variant, které se od sebe v lecčem liší.Máte-li tedy specifické nároky, nemělo by se jednat o sebemenší problém. Neobejdete se především bez nejrůznějších úložných prostor (viz ní

Pracovni dilensky stoly - Vyhledávání na

Dílenský stůl PROFI stavitelný + Z3 1200x700-1180x700 - Výškově stavitelný dílenský stůl s 3-zásuvkovým uzamykatelným kontejnerem, zásuvky na teleskopických kuličkových výsuvech, nosnost 45 kg.

Stavitelný dílenský stůl profi 120 -

Stavitelný dílenský stůl profi 120 Záruka 5 let Výškově stavitelný dílenský stůl, v rozmezí 700 - 1070 mm (výška uvedena vč. spárovky tl. 40 mm), s výztuhou, která zpevňuje stůl v horizontální rovině..

výškově stavitelné nohy pod stůl

Dílenský stůl základní - šířka 2000 mm - výškově . Dílenský stůl - základní - výškově stavitelné nohy 1 x DBS A 40 2000 700 - Masivní buková deska z vodovzdorně lepené spárovky tl. 40 mm. Po obvodu jsou sražené hrany.

Dílenský stůl 200 cm |

Dílenský stůl je vyroben z pevné ocelové konstrukce. Tu doplňuje masivní buková deska z vodovzdorné lepené spárovky s povrchovou úpravou lněným olejem. pevná ocelová konstrukce v šedé barvě ... Dílenský stůl výškově stavitelný 200 cm.

Stavitelný dílenský stůl ALSOR® - ESD deska | TechnoBank

Pracovní dílenský stůl ALSOR® s antistatickou (ESD) deskou je určen pro práci s elektronikou. Součástí dodávky jsou také dílenské židle s uzeměním. Výškově stavitelné systémové stoly ALSOR® splňují požadavek uživatele na přispůsobení stolu pro komple

Ponky do dílny a pracovní dílenské stoly | JAST-CZ

Dílenský stůl – parametry. Každý stůl je třeba vybírat na základě možností dílny a účelu, pro který jej hodláte využívat. Technická stránka dílenských stolů. Dílenské stoly z naší nabídky disponují deskou o nosnosti 500 kg, u zásuvek je nosnost 80 kg

Kompletní vybavení počítačové učebny - SKOLATO - nábytek a ...

Dětský dílenský stůl FLERY . ... Jednomístný, výškově stavitelný - YGNÁC E1S . Klasický vhzhled a minimalistická funkčnost se snoubí ve školním PC stole YGNÁC E1S. Jeho hlavní rysy vycházejí z již dobře známé školní lavice YGNÁC. 2 855 Kč . Zobrazit.

lux dílenský a upínací stůl

Výškově stavitelný dílenský stůl s 3-zásuvkovým uzamykatelným kontejnerem a skříňkou s 1 policí. Zásuvky na teleskopických kuličkových . svěráky - Svěrák na stůl otočný, 70mm, 5,0kg, rozevření 65mm, upínací síla 8kN, Dílenský svěrák YORK Lux .