Slackers ® Treeclimber - chyty pro lezení po stromech

Slackers ® Treeclimber - Chyty Pro Lezení Po Stromech

slackers ® Treeclimber - chyty pro lezení po stromech

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky na ven
Dodavatel:slackers
Cena:1760.00 Kč
slackers ® Treeclimber - chyty pro lezení po stromech 5 (100%) 22 hodnocení

✅ Nové lezečky Treeclimbers jsou inovativní chyty pro lezení po stromech. Snadno a rychle je připevníte na stromy o průměru cca 25 - 70 cm. V závislosti na velikosti uživatele se rukojeti montují blíže nebo dále od sebe. Sada se skládá z 5 robustních plastových desek s protiskluzovou úchopovou páskou a integrovaným závitem, ke kterým jsou připevněny ráčnové popruhy (220 x 2,5 cm). 4 různé lezecké chyty jsou připevněny k horním 4 z 5 plastových desek pomocí přiložených imbusových šroubů a imbusových klíčů. Nejnižší plastová deska slouží pouze jako opěrný bod, není zde namontován žádný lezecký úchyt. Plastové desky mají strukturovanou, velkou kontaktní plochu, která zabraňuje poranění stromu. Maximální nosnost: 113 kg. Podrobnosti o produktu: Rozměry plastových desek (délka x šířka x výška): 18 x 15 x 5 cm. Rozměry ráčnových popruhů (délka x šířka): 220 x 2,5 cm Vhodné pro stromy o průměru 25 až 70 cm. Neklouzavý povrch díky úchopové pásce Materiál: polyester, ocel Obsah: 5 plastových desek, 4 rukojeti, ráčnové popruhy, imbusové šrouby a klíče, Maximální zatížení: 113 kg Věk: od 5 let Pozor Pouze pro použití v domácnosti. Používejte pod přímým dohledem dospělé osoby. Montáž pouze dospělými osobami. Před použitím si přečtěte návod k použití a dodržujte jej.


 • slackers ® Lanový skluz Eagle 30
  slackers ® Lanový skluz Eagle 30

  Proměňte svou zahradu v dobrodružný ráj pro vaše děti - pomocí sady Orlí lano Slackers! Zipline Slackers může být nastavena na maximální..

  4435.00 Kč
 • HUDORA sada míčků na suchý zip
  HUDORA sada míčků na suchý zip

  Výrobky HUDORA inspirují a pohybují děti i dospělé. Kosmetické výrobky a hry přinášejí celé rodině novou radost ze sportovních aktivit..

  1689.00 Kč
 • Lilliputiens švihadlo - Anais
  Lilliputiens švihadlo - Anais

  Společně si budujeme vztahy: To je život! Tato nová řada her připomíná dětem, aby byly při hraní férové, a podporuje pohyb zábavou...

  439.00 Kč
 • Nafukovací tréninková podložka BERG - AirTrack Home 300
  Nafukovací tréninková podložka BERG - AirTrack Home 300

  Také se nemůžete nabažit trampolín? Žádný problém! BERG Favorit nabízí dlouholetou zábavu při skákání, téměř nepodléhá..

  7593.00 KčHledáte Fitness? V sekci hračky | hračky na ven | sport je možné objevit jedinečné slackers ® treeclimber - chyty pro lezení po stromech!
© 2021Kontakt