Slackers ® Ninja Balls

Slackers ® Ninja Balls

slackers ® Ninja Balls

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky na ven
Dodavatel:slackers
Cena:559.00 Kč
slackers ® Ninja Balls 4,75 (95%) 25 hodnocení

✅ Kuličky Ninja Ø 6,4 cm slouží jako další překážky pro Slackers Ninjaline a přinášejí do tréninku ještě větší rozmanitost. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního, velmi přilnavého plastu. Součástí dodávky jsou dvě delta bezpečnostní karabiny vyrobené z kovu la dvě 14cm dlouhé popruhy pro upevnění koulí k ninjalinu. Maximální nosnost je 113 kg. Detaily produktu: průměr: 6,4 cm Materiál: polyesterová pryskyřice, polyester, ocel Rozsah dodávky: dvě koule Ninja vč. Delta bezpečnostní karabina Maximální zatížení: 113 kg Věk: od 5 let Pozor Pro pouze pro domácí použití. Používejte pod přímým dohledem dospělých. Montáž pouze dospělými osobami. Před použitím si přečtěte / dodržujte pokyny. Používejte pouze ve spojení s dodávanými popruhy. Nikdy nepoužívejte bez popruhů, nebezpečí zlomení! Překážky (míče) se musí moci volně pohybovat a otáčet. Na tomto výrobku neprovádějte žádné strukturální změny. Před každým použitím zkontrolujte, zda není poškozený. Hmotnost uživatele max. 113 kg.


 • slackers ® Lanový skluz Eagle 30
  slackers ® Lanový skluz Eagle 30

  Proměňte svou zahradu v dobrodružný ráj pro vaše děti - pomocí sady Orlí lano Slackers! Zipline Slackers může být nastavena na maximální..

  4435.00 Kč
 • HUDORA sada míčků na suchý zip
  HUDORA sada míčků na suchý zip

  Výrobky HUDORA inspirují a pohybují děti i dospělé. Kosmetické výrobky a hry přinášejí celé rodině novou radost ze sportovních aktivit..

  1689.00 Kč
 • Lilliputiens švihadlo - Anais
  Lilliputiens švihadlo - Anais

  Společně si budujeme vztahy: To je život! Tato nová řada her připomíná dětem, aby byly při hraní férové, a podporuje pohyb zábavou...

  439.00 KčHledáte Fitness? V sekci hračky | hračky na ven | sport je možné objevit jedinečné slackers ® ninja balls!
© 2021Kontakt