Slackers ® Lano pro šplhání Ninja

Slackers ® Lano Pro šplhání Ninja

slackers ® Lano pro šplhání Ninja

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky na ven
Dodavatel:slackers
Cena:569.00 Kč
slackers ® Lano pro šplhání Ninja 3,25 (65%) 24 hodnocení

✅ Šplhací lano pro skutečné nindži! 2,5 m dlouhé plastové šplhací lano z PE odolného proti UV záření (Ø 3 cm) se 4 kulatými stupačkami v různých barvách umístěnými ve vzdálenosti 45 cm. Snadné připevnění k lanům ninja, houpačkám, domkům na stromech nebo větvím stromů pomocí přiložených bezpečnostních karabin Delta z Metal l. Inovativní produkty z Slackers USA jsou nyní poprvé k dispozici v Evropě. Zaujmou mnoha zajímavými funkcemi a nabízejí jasnou přidanou hodnotu. Na stránkách Slackers USA najdete skvělou nabídku venkovních a zahradních pohybových her, jako je Ninja Line (pro shimmying), Slackline nebo Zipline (provazová skluzavka). Díky skvělým produktům Slackers motivují i ty nejhorší gaučové povaleče k většímu pohybu venku. Slackers je dnes v USA jednou z nejvýznamnějších značek v této oblasti. Podrobnosti o produktu: Délka: 2,5 m průměr: 3 cm Materiál: PE, PP, Metal l Rozsah dodávky: Ninja Line s Metal ráčnou a plastovou rukojetí, taška na přenášení, 1 příčný kruh, 2 gymnastické kruhy, 2 opičí houpačky, 2 opičí pěsti. Maximální zatížení: 80 kg Věk: od 5 let Pozor Pouze pro domácí použití. Používejte pod přímým dohledem dospělé osoby. Montáž pouze dospělými osobami. Před použitím si přečtěte návod k použití. Používejte pouze v kombinaci s dodanými popruhy. Nikdy nepoužívejte bez popruhů, hrozí nebezpečí zlomení! Překážky (koule) se musí volně pohybovat a otáčet. Neprovádějte na tomto výrobku žádné konstrukční změny. Před každým použitím zkontrolujte, zda není výrobek poškozen. Maximální hmotnost uživatele 80 kg.


 • slackers ® Lanový skluz Eagle 30
  slackers ® Lanový skluz Eagle 30

  Proměňte svou zahradu v dobrodružný ráj pro vaše děti - pomocí sady Orlí lano Slackers! Zipline Slackers může být nastavena na maximální..

  4435.00 Kč
 • HUDORA sada míčků na suchý zip
  HUDORA sada míčků na suchý zip

  Výrobky HUDORA inspirují a pohybují děti i dospělé. Kosmetické výrobky a hry přinášejí celé rodině novou radost ze sportovních aktivit..

  1689.00 Kč
 • Lilliputiens švihadlo - Anais
  Lilliputiens švihadlo - Anais

  Společně si budujeme vztahy: To je život! Tato nová řada her připomíná dětem, aby byly při hraní férové, a podporuje pohyb zábavou...

  439.00 KčHledáte Fitness? V sekci hračky | hračky na ven | sport je možné objevit jedinečné slackers ® lano pro šplhání ninja!
© 2021Kontakt