Dreamgood boční zábrana přírodní
Informace o produktu:
Kategorie: Nábytek
Dodavatel:DREAMGOOD
Cena:757.00 Kč
dreamgood boční zábrana přírodní 5 (100%) 16 hodnocení

Díky zamykací mřížce Dreamgood a odpovídající sadě koleček se přístavná postýlka Dreamgood stává plnohodnotným denním lůžkem, ve kterém můžete nechat své dítě pohodlně spát během dne. Detaily: Barva: přírodní Materiál: masivní buk, neopracovaný Rozměry: Šířka x hloubka x výška 86 x 3 x 27,5 cm Bezpečná zamykací mřížka je instalována během okamžiku - tak je vaše dítě vždy zajištěno proti vypadnutí Stejně jako přístavná postýlka Dreamgood je i zamykací mřížka plynule výškově nastavitelná Vyrobeno ze zcela přírodního, antibakteriálního a antistatického masivního bukového dřeva


 • babybay Přístavná postýlka Boxspring XXL bílá
  babybay Přístavná postýlka Boxspring XXL bílá

  Certifikát k laku DIN EN 71-3 k postýlce Boxspring babybay® Boxspring, řešení pro všechny vysoké postele. Díky vysoké konstrukci a patentovanému plynulému nastavení výšky..

  7890.00 Kč
 • babybay Přístavná postýlka Comfort šedá
  babybay Přístavná postýlka Comfort šedá

  Integrovaná uzamykací mřížka může být jedním krokem nastavena do 5 pozic. S extra velkou plochou na ležení. Detaily: Barva: břidlicově šedá Materiál: masivní buk,..

  6490.00 Kč
 • babybay Roller set speciální přírodní lakovaný
  babybay Roller set speciální přírodní lakovaný

  Spolu s touto speciální sadou koleček pro zvláštní požadavky a odpovídajícím uzamykacím roštem můžete svůj babybay® proměnit v plnohodnotný bassinet v žádném..

  2015.00 Kč
 • babybay Přístavná postýlka Boxspring Comfort přírodní
  babybay Přístavná postýlka Boxspring Comfort přírodní

  Může to být trochu víc? Vysoká postýlka babybay Boxspring Comfort je řešením pro vysoké boxspring postele a nabízí všechny výhody babybay Comfort: integrovaná boční..

  7050.00 Kč
 • roba Room Bed Fox Bunny bílá
  roba Room Bed Fox Bunny bílá

  roba Room Bed´s nabízejí rodičům a dítěti možnost strávit v prvních měsících hodně času spolu. Pár pohyby se dá postel individuálně přizpůsobit rodičovské..

  5865.00 Kč
 • Tobi BabyBay Original šedá lakovaná rošt s otvory
  Tobi BabyBay Original šedá lakovaná rošt s otvory

  Velká jako Maxi, stylová jako Trend Místo typických kulatých příček babybay je tato postýlka Maxi Advance v elegantním hranatém provedení. Se všemi výhodami babybay Maxi,..

  6216.00 Kč


Hledáte Přístavné postýlky? V sekci dětský pokoj | nábytek | postele je možné objevit jedinečné dreamgood boční zábrana přírodní!
© 2020Kontakt