Dreamgood boční zábrana bílá
Informace o produktu:
Kategorie: Nábytek
Dodavatel:DREAMGOOD
Cena:959.00 Kč
dreamgood boční zábrana bílá 4,5 (90%) 14 hodnocení

Díky zamykací mřížce Dreamgood a odpovídající sadě koleček se přístavná postýlka Dreamgood stává plnohodnotným denním lůžkem, ve kterém můžete nechat své dítě pohodlně spát během dne. Detaily: Barva: bílá Materiál: masivní buk, lakovaný Rozměry: šířka x výška x hloubka 86 x 3 x 27,5 cm Bezpečná zamykací mřížka je instalována během okamžiku - tak je vaše dítě vždy zajištěno proti vypadnutí Stejně jako přístavná postýlka Dreamgood je i zamykací mřížka plynule výškově nastavitelná Vyrobeno ze zcela přírodního, antibakteriálního a antistatického masivního bukového dřeva


 • Roba Room Bed bílá Happy Cloud
  Roba Room Bed bílá Happy Cloud

  Roba Room Beds nabízejí rodičům a dítěti možnost strávit především v prvních měsících hodně času spolu. Pár pohyby se dá postel individuálně přizpůsobit..

  8595.00 Kč
 • Kinderkraft Uno Cestovní postýlka šedá
  Kinderkraft Uno Cestovní postýlka šedá

  Pocit bezpečí a blízkosti rodičů je pro miminka to nejdůležitější, především v prvních dnech života. Cestovní postýlka Uno je perfektním řešením pro ty, kteří..

  2720.00 Kč
 • KinderKraft NESTE gray melange
  KinderKraft NESTE gray melange

  Tuto přístavnou postýlku je možné spojit s postelí rodičů. Síťka na přední straně, abyste na své miminko stále viděli. Pocit blízkosti je velmi důležitý -..

  2243.00 Kč
 • Tobi Babybay Boxspring Natur lakovaná rošt s otvory
  Tobi Babybay Boxspring Natur lakovaná rošt s otvory

  Certifikát k laku DIN EN 71-3 k postýlce Boxspring Díky výšce a speciálnímu systému připevnění se hodí k Vaší posteli boxspring (bez rámu). Detaily: Barva: přírodní..

  5913.00 Kč
 • babyGO přístavná postýlka Amila creme
  babyGO přístavná postýlka Amila creme

  Chytré řešení 2 v 1 pro dobrý spánek. Přístavná postýlka Amila spojuje přednosti přístavné postýlky a kolébky. Postýlka je vhodná pro kojence do věku 5 měsíců (0-9..

  4522.00 Kč
 • roba Room Bed safe asleep® Hvězdičky bílá
  roba Room Bed safe asleep® Hvězdičky bílá

  Roba Room Bed safe asleep® nabízí ideální prostředí pro spánek a lze jej použít jako postýlku u postele rodičů, denní postýlku a výškově nastavitelnou postýlku s..

  6749.00 Kč
 • babybay Boční zábrana MiniMidiOriginal bílá
  babybay Boční zábrana MiniMidiOriginal bílá

  S praktickou zábranou k uzavření boku postýlky spí miminko bezpečně, ikdyž leží samo. Zábrana se zacvakne ke spodní desce a nahoře se připevní dvěma pružinovými..

  920.00 Kč
 • FILLIKID přístavná postýlka Cocon bílá 45x95cm
  FILLIKID přístavná postýlka Cocon bílá 45x95cm

  FILLIKID přístavný postýlka Cocon 45x95cm Číslo zboží: 533-05 Perfektní přístavný postýlka s výškově nastavitelnou boční stranou a kovovými háky na připevnění..

  2660.00 Kč
 • Polini Kids přístavná postýlka Simple bílá
  Polini Kids přístavná postýlka Simple bílá

  Romantická a hravá, zároveň diskrétní a nadčasová, přístavná postýlka Simple je nejkrásnější a nejbezpečnější místo na spaní pro vaše dítě. Vyrobena z..

  1760.00 Kč


Hledáte Přístavné postýlky? V sekci dětský pokoj | nábytek | postele je možné objevit jedinečné dreamgood boční zábrana bílá!
© 2020Kontakt