Beluga Pískoviště s plachtou

Beluga Pískoviště S Plachtou

beluga Pískoviště s plachtou

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky na ven
Dodavatel:Twipsolino
Cena:2588.00 Kč
beluga Pískoviště s plachtou 3,75 (75%) 18 hodnocení

✅ Pískoviště z plastu ve dvou barvách Nabízí spoustu možností ke hraní pro tebe i tvé přátele Se svými 150 x 150 x 20 cm je dostatečně velký, aby se v něm mohlo postavit mnoho hradů z písku. Kromě toho, pískoviště do vašeho domova přichází v elegantních barvách. Upoutá pozornost na zahradě! Snadno se smontuje a lze jej přikrýt plachtou, která je součástí dodávky. Podrobnosti: Rozměr: cca 150 x 150 x 20 cm Barevné kombinace: červená/modrá nebo žlutá/zelená Barva je zvolena náhodným výběrem. Snadná montáž Ze 4 prefabrikovaných bočních panelů, které jsou stohovatelné Skladné a šetří místo Včetně plachty na přikrytí Z umělé hmoty Věk: od 24 měsíců. Upozornění: Jen pro domácí použití Výběr designu a barvy není možný, tzn. že Vám dodáme náhodně vybraný design z vyobrazených výrobků.


 • roba pískoviště s hrací vanou
  roba pískoviště s hrací vanou

  Pískoviště roba s hracími vaničkami je vyrobeno z masivního dřeva odolného vůči povětrnostním vlivům a šetrných k životnímu..

  3944.00 Kč
 • Kidkraft® pískoviště Pirátská loď
  Kidkraft® pískoviště Pirátská loď

  Loď ahoj! Vaši malí piráti zajisté ocení detailní zpracování a kvalitní vyhotovení tohoto pískoviště ve tvaru pirátské lodi Praktický..

  5999.00 Kč
 • beluga Pískoviště s plachtou
  beluga Pískoviště s plachtou

  Pískoviště z plastu ve dvou barvách Nabízí spoustu možností ke hraní pro tebe i tvé přátele Se svými 150 x 150 x 20 cm je dostatečně..

  2588.00 Kč
 • BIG pískoviště Vario kryt
  BIG pískoviště Vario kryt

  V několika jednoduchých krocích může být BIG-Vario pískoviště v zahradě sestavené, přičemž nabízí spoustu místa pro děti starší..

  1738.00 KčHledáte Pískoviště? V sekci hračky | hračky na ven je možné objevit jedinečné beluga pískoviště s plachtou!
© 2020Kontakt