Babybay Sada koleček černá
Informace o produktu:
Kategorie: Nábytek
Dodavatel:DREAMGOOD
Cena:365.00 Kč
babybay Sada koleček černá 2,25 (45%) 15 hodnocení

Se sadou koleček Dreamgood se vaše postýlka Dreamgood stane mobilním kočákem. 2 ze 4 koleček jsou opatřena brzdou, je tedy možné je zafixovat a tím zajistit před nežádoucím přemístěním. Detaily: Barva: černá Materiál: nerozbitná umělá hmota 4 cm průměr 4 kolečka, z toho 2 s brzdou S touto sadou koleček ve spojení se zamykací mřížkou lze přístavnou postel Dreamgood v mžiku přeměnit na denní postýlku.


 • babybay Boční zábrana MiniMidiOriginal bílá
  babybay Boční zábrana MiniMidiOriginal bílá

  S praktickou zábranou k uzavření boku postýlky spí miminko bezpečně, ikdyž leží samo. Zábrana se zacvakne ke spodní desce a nahoře se připevní dvěma pružinovými..

  920.00 Kč
 • FILLIKID přístavná postýlka Cocon bílá 45x95cm
  FILLIKID přístavná postýlka Cocon bílá 45x95cm

  FILLIKID přístavný postýlka Cocon 45x95cm Číslo zboží: 533-05 Perfektní přístavný postýlka s výškově nastavitelnou boční stranou a kovovými háky na připevnění..

  2660.00 Kč
 • Polini Kids přístavná postýlka Simple bílá
  Polini Kids přístavná postýlka Simple bílá

  Romantická a hravá, zároveň diskrétní a nadčasová, přístavná postýlka Simple je nejkrásnější a nejbezpečnější místo na spaní pro vaše dítě. Vyrobena z..

  1760.00 Kč
 • babybay Sada koleček černé
  babybay Sada koleček černé

  Díky tichým, odolným a zaaretovatelným kolečkům se z přístavné postýlky stane mobilní postýlka. Tak je máte miminko vždy na blízku. Detaily: Barva: černá 4 kolečka, z..

  471.00 Kč
 • Kinderkraft Neste šedá 2019
  Kinderkraft Neste šedá 2019

  Tuto přístavnou postýlku je možné spojit s postelí rodičů. Síťka na přední straně, abyste na své miminko stále viděli. Pocit blízkosti je velmi důležitý -..

  2198.00 Kč
 • babybay Přístavná postýlka Maxi bukové jádro olejovaná
  babybay Přístavná postýlka Maxi bukové jádro olejovaná

  TÜVRheinland Certifikát k postýlce Maxi Extra velká postýlka babybay - i pro dvojčátka Širší plocha na ležení je ideální pro dvojčata nebo pokud chcete více místa pro..

  4434.00 Kč
 • babybay Prodloužení Original šedá
  babybay Prodloužení Original šedá

  Rozšiřte plochu na ležení směrem dopředu a překleňte tak široké okraje postele (futonové postele) až o 15 cm. Současně bude mít i Vaše miminko víc místa. Včetně..

  1400.00 Kč
 • Roba Room Bed bílé Little Stars
  Roba Room Bed bílé Little Stars

  Roba Room Beds nabízejí rodičům a dítěti možnost strávit především v prvních měsících hodně času spolu. Pár pohyby se dá postel individuálně přizpůsobit..

  7452.00 Kč
 • Alvi® přístavná postýlka k posteli Boxspring bílá kompletní sada 577-0
  Alvi® přístavná postýlka k posteli Boxspring bílá kompletní sada 577-0

  S novou přístavnou postýlkou Alvis nyní mohou majitelé postelí Boxspring mít své dítě v prvních měsících velmi blízkou sebe. Praktická postýlka pro kojení od Alvi je..

  5087.00 Kč


Hledáte Přístavné postýlky? V sekci dětský pokoj | nábytek | postele je možné objevit jedinečné babybay sada koleček černá!
© 2020Kontakt