BObles koule růžová 19 cm

BObles Koule Růžová 19 Cm

bObles koule růžová 19 cm

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky 0 - 2 roky
Dodavatel:bObles®
Cena:1213.00 Kč
bObles koule růžová 19 cm 2,25 (45%) 28 hodnocení

✅ Milujeme míčové hry, protože jsou fantastické pro rozvoj motorických dovedností. koule bObles Ball se dodává v 5 různých velikostech: 7 cm, 11 cm, 15 cm, 19 cm a 23 cm. koule bObles 19 cm vám nabízí spoustu příležitostí k pohybu a hře. pro nejmenší děti je tato koule skvělé a náročné. Je také vzrušující sledovat, jak se točí a točí jako špička. Měkká pěna EVA jemně stimuluje smysly vašeho dítěte nebo dítěte. A díky své nízké hmotnosti je pro každé dítě snadné si s ním hrát. Starší děti mohou ležet na míči a převalit se na podlaze nebo vyvrátit rovnováhu tím, že jej použijí jako stoličku. Stejně jako každá jiná hračka ve vesmíru bObles má i hra bObles Ball jednoduchý severský design, který každému domovu dodává lehký a krásný nádech. Podrobnosti o produktu: Rozměry (průměr): Ø 19 cm Materiál: EVA pěna Dostupné v různých velikostech Pokyny pro péči: Očistěte vodou Věk: Od narození Pozor bObles Hračky a motorizovaný nábytek jsou vyráběny ručně. Mohou se vyskytnout odchylky v barvě a velikosti.


 • Kostka objevu VULLI Sophie la Girafe®
  Kostka objevu VULLI Sophie la Girafe®

  Kostky látky nabízejí celou řadu možností, jak podpořit smyslné vnímání vašeho dítěte! Všestranná a zábavná činnost v každodenním..

  450.00 Kč
 • KIDS CONCEPT Kostky dřevěné
  KIDS CONCEPT Kostky dřevěné

  51 barevných kostek z borovicového dřeva v úložném dřevěném boxu. Nadčasová klasická hračka, která pomáhá rozvíjet jemnou motoriku..

  749.00 KčHledáte Míče a kostky? V sekci hračky | hračky 0 - 2 roky je možné objevit jedinečné bobles koule růžová 19 cm!
© 2021Kontakt