Zobrazit Master Extension pack Svět témat: Vzrušující místa

Zobrazit Master Extension Pack Svět Témat: Vzrušující Místa

Zobrazit Master Extension pack Svět témat: Vzrušující místa

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Multimédia a elektronika
Dodavatel:View Master
Cena:209.00 Kč
Zobrazit Master Extension pack Svět témat: Vzrušující místa 4,5 (90%) 21 hodnocení

✅ S View-Master můžete zažít fascinující 3D světy úplně novým způsobem. The View-Master nabízí úchvatné 360 ° pohledy s vzrušujícími informacemi. Expanze Téma Světová vzrušující místa ponoří hráče do vzdálených míst a poskytuje podrobné a fascinující informace o atrakcích State of Liberty v New Yorku, Mayský chrám v Chichen Itza a Tower of London. Trvání obsahu je asi 90 minut. Nabízí úchvatné 360 ° pohledy s vzrušujícími informacemi Samostatně dostupná rozšíření tématických světů „Wildlife“ a „Space“ také otevírají 90 minut fascinujícího obsahu pro celou rodinu. Podrobnosti: Svět témat: Vzrušující místa Nabízí úchvatné 360 ° zobrazení s vzrušujícími informacemi rozměry: 10,8 x 1,9 x 22,9 cm Rozšiřující balíček otevírá 90 minut fascinujícího obsahu pro celou rodinu Věk: od 7 let úcta Pro použití prohlížeče View-Master potřebujete jeden chytrý telefon a jednu aplikaci. Tento chytrý telefon není součástí dodávky. Tuto aplikaci si můžete zdarma stáhnout z obchodu Apple nebo Google Play. Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které mohou být spolknuty. Nebezpečí udušení!


  • Baterie COPPENRATH - Zahradní děti
    Baterie COPPENRATH - Zahradní děti

    Tato LED lampa je nepostradatelná pro všechny putování po polích, lesích a dětském pokoji v noci. Svítilna v Capt'n Sharky Design má 3..

    510.00 KčHledáte Ostatní dětská elektronika? V sekci hračky | multimédia a elektronika je možné objevit jedinečné zobrazit master extension pack svět témat: vzrušující místa!
© 2020Kontakt