Zapf Creation BABY born stylingová hlava

Zapf Creation BABY Born Stylingová Hlava

Zapf Creation BABY born stylingová hlava

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:ZAPF
Cena:750.00 Kč
Zapf Creation BABY born stylingová hlava 4 (80%) 30 hodnocení

✅ Nalíčit, upravit a učesat vlasy ... Taková krásná tvář sice nepotřebuje žádné zkrášlení, ale samozřejmě ji můžete pomoci ještě více vyniknout . Mladí stylisté mohou s 27 cm vysokou BABY born stylingovou hlavou vykouzlit skvělé účesy, ať už divoké prameny na párty nebo snové copánky pro divadlo. Díky kartáčku a gumě na vlasy lze hedvábné a odolné vlasy použít k opakovanému vyzkoušení nových účesů. Pásek do vlasů s vyměnitelnými přívěsky ozdobí jakýkoli účes. Paleta barev a třpytivých kamenů zve malé vizážisty k různým druhům experimentů s líčením a barvy jsou použitelné i pro dětskou pokožku. Oblečení lze samozřejmě také barevně sladit se stylingem pomocí barevných broží. Podrobnosti: Líčení a kadeřnictví Různé možnosti hry podporující představivost a motorické dovednosti Pro delší, rozmanité a dlouhotrvající potěšení z hraní


 • Corolle hlava pro styling vlasů
  Corolle hlava pro styling vlasů

  Kadeřnická hlava na Style n - kadeřnická hlava Corolle má skvělé blond vlasy, které si mohou děti libovolně upravovat a upravovat. Kromě 27..

  1498.00 Kč
 • Theo klein kadeřnické pouzdro BROWN
  Theo klein kadeřnické pouzdro BROWN

  Stylingové pouzdro s vysoušečem vlasů Braun. Podrobnosti o produktu: Bateriový vysoušeč vlasů s funkcí studeného vzduchu Není nebezpečný..

  483.00 Kč
 • New Class ic Toys Hrací sada Make Up
  New Class ic Toys Hrací sada Make Up

  S touto roztomilou dřevěnou sadou na líčení můžete nalíčit všechny své panenky nebo samozřejmě sebe. Měkká kosmetická taštička s 11..

  464.00 Kč
 • Taška na make-up Ever Earth
  Taška na make-up Ever Earth

  Taška na make-up obsahuje různé kosmetické doplňky a umožňuje vašemu dítěti napodobovat vás nebo jiné dospělé. Může se tvořit..

  880.00 KčHledáte Česací hlavy a příslušenství? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let | panenky je možné objevit jedinečné zapf creation baby born stylingová hlava!
© 2021Kontakt