Závodní dráha Oball Go Grippers

Závodní Dráha Oball Go Grippers

Závodní dráha Oball Go Grippers

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:oball GoGrippers
Cena:2250.00 Kč
Závodní dráha Oball Go Grippers 3,25 (65%) 16 hodnocení

✅ Uvolněte cestu pro závodní auta! Tato čtyřmetrová závodní dráha pro batolata ve věku jednoho roku a více podporuje především pocit dotykových a motorických dovedností. Dokonce i velmi malé ruce mohou snadno uchopit auta v Oball Design. Speciální poutač na závodní dráze: auto v chladném stylu Ford Mustang. Závodní dráhu o délce přes čtyři metry lze také kreativně změnit. S dostihovou dráhou lze také dobře kombinovat další sady Go-Gripper. Najděte a prozkoumejte stále nové skladby! A nyní: Zapněte si prosím bezpečnostní pásy! Zábava hry se teprve začíná. Detaily produktu: Obsah: Oball Go Grippers - Závodní dráha Rozměry (DxŠxV): 22,9 cm x 157,5 cm x 71,1 cm Věk: od 12 měsíců


 • Závodní dráha Oball Go Grippers
  Závodní dráha Oball Go Grippers

  Uvolněte cestu pro závodní auta! Tato čtyřmetrová závodní dráha pro batolata ve věku jednoho roku a více podporuje především pocit..

  2250.00 Kč
 • LENA® auto Mercedes Arocs sklápěč 45 cm
  LENA® auto Mercedes Arocs sklápěč 45 cm

  LENA ® Mercedes Arocs je realistickou replikou originálního vozidla. 45 cm dlouhé vozidlo s robustním designem je vhodné pro hraní v interiéru..

  478.00 Kč
 • LENA Starke Riesen XXL Traktor se lžící 62 cm
  LENA Starke Riesen XXL Traktor se lžící 62 cm

  Traktor se lžící, Číslo výrobku: 02057 Pro všechny malé děti, které se chtějí stát velkými. V realistických barvách. Délka: 62 cm...

  596.00 Kč
 • LENA TRUXX Policie
  LENA TRUXX Policie

  Článek LENA ® TRUXX inspiruje děti. Součástí dodávky je policejní vůz včetně figurky. Vozidlo má pozinkovanou ocelovou nápravu. Kabinu..

  203.00 Kč
 • Kolový nakladač BIG Power Worker
  Kolový nakladač BIG Power Worker

  Slunný žlutý kolový nakladač BIG - Power - Worker s velkou lopatou na bagru a nosností 0,5 litru je vhodný pro děti od 2 let. Díky..

  555.00 Kč
 • BIG Maxi-Truck
  BIG Maxi-Truck

  Maxi-Truck Číslo výrobku: 800055810 Neuvěřitelně velká a neuvěřitelně silná je sklápěčka BIG Maxi-Truck pro děti od 2 let. Převáží..

  840.00 KčHledáte Autodráhy? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let | vozidla a auta na dálkové ovládání je možné objevit jedinečné závodní dráha oball go grippers!
© 2020Kontakt