YOOKIDOO Ponorka s vodní stanicí

YOOKIDOO Ponorka S Vodní Stanicí

YOOKIDOO Ponorka s vodní stanicí

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky do vany
Dodavatel:Yookidoo
Cena:899.00 Kč
YOOKIDOO Ponorka s vodní stanicí 4,75 (95%) 23 hodnocení

✅ Vodní hračka ponorka sestává z jedné stanice s pumpou a jedné s vodními aktivitami, které se upevní na dně vany nebo po straně. Jakmile se stlačí červené tlačítko na stanici s pumpou, vytahuje se voda, která teče k sprchovací hlavici. Potápka se aktivuje stlačením postranních tlačítek a spustí řetězovou reakci stále nových, překvapivých vodních a stříkacích efektů. Podle toho, ve kterém ze dvou trychtýřů tryská voda, se otáčejí oči, vodní hodiny a vrtule. Levý trychtýř se dá odstranit, aby mohly děti experimentovat se sprchovou hlavicí a průtokem vody. Vzhledem k tomu, že potápka dodává na stisk tlačítka neustálý tok vody, funguje jako běžná sprcha, dá se proto použít k umytí vlasů nebo sprchování. Podrobnosti: • Číslo výrobku výrobce: 40139 • Rozměr: 62 x 7 x 15 cm • Věk: od 2 let. Pozor! Nikdy nenechávejte své dítě koupat bez dozoru.


 • Simba Water Fun Magnet Rybářská hra
  Simba Water Fun Magnet Rybářská hra

  Skvělá rybářská zábava s barevnými mořskými zvířaty. Na rybářský prut a na 3 mořská zvířata jsou připevněny magnety. Například..

  125.00 Kč
 • JAMARA hračka do koupelny Hungry Fish modrá
  JAMARA hračka do koupelny Hungry Fish modrá

  Vysoká světla: Tygrovitá ryba s pohyblivými bočními rybími ploutvemi pro perfektní zábavu při koupání Hračky do koupele lze sbírat a..

  379.00 Kč
 • Infantino Sensory Bathing Robot
  Infantino Sensory Bathing Robot

  Vytvořte si vlastního koupacího robota / Naplňte hlavu robota vodou a podívejte se, kam voda teče. Otočte spínače nahoru a voda může..

  438.00 Kč
 • SIMBA Glibbi Slime
  SIMBA Glibbi Slime

  Glibbi Slime: Teď bude slizko! Glibbi Slime prášek se promění ve vaně v děsivý, zelený sliz. Po koupeli se sliz smyje vodou a nechá se..

  137.00 Kč
 • VULLI Sophie la Girafe® a Surf Pyramide
  VULLI Sophie la Girafe® a Surf Pyramide

  Pyramid dává vašemu dítěti spoustu legrace při hraní s adenem B. Čtyři mořští tvorové v veselých jasných barvách jsou na surfovací..

  700.00 KčHledáte Ostatní hračky do vody? V sekci hračky | hračky do vany je možné objevit jedinečné yookidoo ponorka s vodní stanicí!
© 2021Kontakt