WADER Garáž 5 poschoďová se 3 auty silnicí a příslušenstvím

WADER Garáž 5 Poschoďová Se 3 Auty Silnicí A Příslušenstvím

WADER Garáž 5 poschoďová se 3 auty silnicí a příslušenstvím

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:Wader Quality Toys
Cena:1247.00 Kč
WADER Garáž 5 poschoďová se 3 auty silnicí a příslušenstvím 2,5 (50%) 22 hodnocení

✅ Vybavena 5 úrovněmi, silnicí, mnoha silničními značkami a výtahem, který se pohodlně ovládá otáčením, obsahuje tato parkovací věž od WADER vše, co si dítě může přát. Podrobnosti: Číslo výrobku: A135075 5 úrovní Výtah s kličkou Silnice 2,70 m dlouhá Myčka Zvedací plocha Benzínka 3 různá vozidla Věk: od 3 let Upozornění Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení! Výrobce si ponechává právo na barevné a technické změny!


 • Pinolino Parkovací garáž Kurt s příslušenstvím
  Pinolino Parkovací garáž Kurt s příslušenstvím

  Vaše dítě si s touto skvělou garáží užije spoustu zábavy! Ve třech patrech je myčka aut, výtah a přistávací plocha pro vrtulník...

  1984.00 Kč
 • Playgo Tower City Car Park
  Playgo Tower City Car Park

  Luxusní dvoupatrová parkovací věž se závodní dráhou, ručně ovládanou závorou a výtahem pro auta. Parkovací věž se dodává s jedním..

  1098.00 Kč
 • roba Parkovací dům
  roba Parkovací dům

  Podrobnosti: Obsah: 3 parkovací úrovně a 1 přechodná úroveň, spojeno se 3 odnímatelnými rampami, přistávací plocha pro vrtulník, výtah,..

  1694.00 Kč
 • Smoby Vroom Planet Garáž velká
  Smoby Vroom Planet Garáž velká

  Skvělý parkovací dům Vroom Planet pro děti od 18 měsíců. 3 patra a spousta možností hraní. Pohodlně tu mohou jezdit Mini-Flitzer auta i..

  1355.00 Kč
 • New Classic Toys třípodlažní parkovací dům
  New Classic Toys třípodlažní parkovací dům

  Vícepodlažní parkoviště se třemi podlažími a třemi vozidly zaručuje spoustu zábavy. S vozy lze jezdit na všech třech podlažích, a to..

  2191.00 Kč
 • HAPE Parkoviště Park-N-Go dílna
  HAPE Parkoviště Park-N-Go dílna

  Parkoviště Park-N-Go Číslo zboží: 821371 V tomto 4-patrovém parkovišti s přistávacím místem na vrtulník se najde mnoho prostoru na..

  1560.00 Kč
 • Hape Emergency Headquarters
  Hape Emergency Headquarters

  Zajistěte bezpečnost na silnicích a kolejích - s tímto policejním a hasičským štábem včetně odpovídajících vozidel! Součástí..

  1858.00 Kč
 • EITECH Hasičská stanice
  EITECH Hasičská stanice

  Plně vybavená hasičská stanice je připravená na nouzové hlášení. Na spodní ploše je umístěno hasičské auto. Pomocí kluzné tyče,..

  1926.00 KčHledáte Budovy? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let | vozidla a auta na dálkové ovládání je možné objevit jedinečné wader garáž 5 poschoďová se 3 auty silnicí a příslušenstvím!
© 2021Kontakt