Theo gril na hraní Weber One Touch Premium

Theo Gril Na Hraní Weber One Touch Premium

Theo gril na hraní Weber One Touch Premium

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:Klein
Cena:1464.00 Kč
Theo gril na hraní Weber One Touch Premium 3,5 (70%) 19 hodnocení

✅ Gril Weber One Touch Premium se zvukem a světlem. S bohatým příslušenstvím skládajícím se z: Uhlí s elektrickou funkcí, zapalovač, grilovací rošt, rošt na uhlí, grilovací kleště, steak z lososa, paprika, rajče, cibule, kreveta a T-Bone steak. Detaily: Zapalovač s magnetickou hlavou zapíná hořák na uhlí Uhlí se světlem a zvukem Gril v designu Weber Baterie nejsou součástí balení, požadované baterie: 3 x R03-AAA (Mikro) Vyrobeno v Německu Věk: Od 3 let Upozornění! Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!


 • Theo gril na hraní Weber One Touch Premium
  Theo gril na hraní Weber One Touch Premium

  Gril Weber One Touch Premium se zvukem a světlem. S bohatým příslušenstvím skládajícím se z: Uhlí s elektrickou funkcí, zapalovač,..

  1464.00 Kč
 • Theo klein BOSCH čisticí vozík a vysavač
  Theo klein BOSCH čisticí vozík a vysavač

  Theo Klein již mnoho let spolupracuje s Bosch na výrobě vysoce kvalitních hraček a praktického náčiní pro Klein Sten. Myšlenka za tím:..

  1216.00 Kč
 • KLEIN Vileda Uklízecí sada
  KLEIN Vileda Uklízecí sada

  Vileda Uklízecí sada Číslo výrobku: 6706 Vileda Uklízecí sada obsahuje - koště, mop a smetáček s lopatkou S tímto výrobkem může každá..

  250.00 KčHledáte Domácí spotřebiče? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let | dětská kuchyně je možné objevit jedinečné theo!
© 2021Kontakt