TOMY My Fairy Garden - Vílí minikvětináč Hope
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:Tomy
Cena:317.00 Kč
TOMY My Fairy Garden - Vílí minikvětináč Hope 3 (60%) 23 hodnocení

S pomocí víly Hope a jejího nejlepšího kamaráda Červenáčka je poměrně snadné pěstovat rostliny. Zasejte několik semen do květináče a sledujte přírodu, jak kouzlí! Věděli jste, že Hope má dvojče jménem Joy? Stejně jako Hope má malého ptačího společníka a zahradní rýč. Při hře objevte kouzlo přírody! Zcela v souladu s tématem Prozkoumejte přírodu propaguje My Fairy Garden představivost, kreativitu a povědomí dětí ve věku 4 a více let, které se tak naučí vytvořit vlastní zahradu. Pohádkovou sadu lze velmi snadno vytvořit a jedinečná koncepce pěstování a hry umožňuje rozvíjet porozumění a lásku k přírodě a hravou formou tak pěstovat povědomí dětí o životním prostředí. V každé sadě naleznete víly, jejich zvířecí přátele a odpovídající příslušenství. To vytváří ideální kulisu pro kouzelnou hru s vílami. Podrobnosti: Obsah: malý květináč, postava víly, postava ptáka, rýč a fazole nebo semena řeřichy Věk: Od 4 let Upozornění Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!


  • Sylvanian Families® Jídelní židlička
    Sylvanian Families® Jídelní židlička

    Elegantní, modro-bílá jídelní židlička pro děti ze Sylvanian Families. K ní patří pěkný hrníček, miska a lžička a odnímatelný pult. Podrobnosti: Věk: od 3 let..

    209.00 Kč


Hledáte Hrací sety? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let a figurky je možné objevit jedinečné tomy my fairy garden - vílí minikvětináč hope!
© 2020Kontakt