Sylvanian Families® Supermarket

Sylvanian Families® Supermarket

Sylvanian Families® Supermarket

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:Sylvanian Families
Cena:697.00 Kč
Sylvanian Families® Supermarket 5 (100%) 21 hodnocení

✅ Supermarket Sylvanian Families je největším supermarketem ve vesnici. Zde dostanete vše, co je zapotřebí pro každodenní život. Na prodejních regálech se nachází ovoce, zelenina, vejce, mléko a další potraviny. K nakupování mohou postavičky využít nákupní košík nebo vozík. Po výběru zboží jej umístíte na pokladní pás. Pás se pohybuje a přepravuje nákup přímo co nákupní tašky. Supermarket lze umístit na základnu na různých pozicích, takže si můžete vybrat, zda potřebujete více místa v obchodě nebo před obchodem. Vstupní dveře jsou pohyblivé. Více než 35-ti dílný supermarket Sylvanian Families obsahuje budovu, nákupní regál, pokladnu s dopravním pásem, 2 nákupní koše a mnoho potravin. Podrobnosti: Věk: od 3 let Upozornění: Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!


 • ecoiffier Abrick letadlo
  ecoiffier Abrick letadlo

  Nastupujte prosím, letadlo je nyní připraveno k nastoupení! S letadlem Abrick od společnosti Ecoiffier přichází skutečná radost. Jakmile na..

  521.00 Kč
 • PLAYMOBIL 1 2 3 Vyklápěcí vůz 70126
  PLAYMOBIL 1 2 3 Vyklápěcí vůz 70126

  Transportujte stavební bloky společně se stavebním dělníkem. Díky funkci vyklápění sklápěcího vozíku tedy není nakládka a vykládka..

  393.00 Kč
 • SYLVANIAN FAMILIES Baby auto a mláďata
  SYLVANIAN FAMILIES Baby auto a mláďata

  Sylvanian Families je jedinečná a úchvatná volba výjimečných zvířecích figurek s překrásnými zařízenými domečky a dalšími doplňky...

  368.00 Kč
 • PLAYMOBIL Princess hudební komnata
  PLAYMOBIL Princess hudební komnata

  Při vytváření hudby lze slyšet klasické zvuky. S houslemi, harfou, kontrabasem a zobcovou flétnou. Podrobnosti o produktu: Figury: 2 princezny..

  345.00 Kč
 • Simba PJ Masks Moon Rocket
  Simba PJ Masks Moon Rocket

  S PJ Masks Moon Rocket můžete realisticky reenactovat mnoho dobrodružství slavného televizního seriálu. Kokpit Moon Rocket lze otevřít a..

  1476.00 Kč
 • Simba PJ Masks proměna Amaya a Eulette
  Simba PJ Masks proměna Amaya a Eulette

  Amaya, Connor a Greg jsou tři normální šestileťáci - ale kdepak! Když si tyto tři děti večer večer obléknou pyžamo a aktivují své..

  685.00 Kč
 • Schleich MOVIE Sera a Jaro 70583
  Schleich MOVIE Sera a Jaro 70583

  Princezna Slunce elfů Sera a chlapec stínových elfů Jaro jsou dvě hvězdy z filmu bayala. Sera a její sestra Sára jsou královskými dvojčaty..

  460.00 KčHledáte Hrací sety? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let a figurky je možné objevit jedinečné sylvanian families® supermarket!
© 2021Kontakt