Smoby Disney Frozen 2 servírovací podnosy

Smoby Disney Frozen 2 Servírovací Podnosy

Smoby Disney Frozen 2 servírovací podnosy

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:Smoby
Cena:476.00 Kč
Smoby Disney Frozen 2 servírovací podnosy 4,75 (95%) 20 hodnocení

✅ Pro všechny fanoušky Disneyho ledové královny je na Smoby k dispozici servírovací tác Frozen 2 . Nyní můžete pozvat své přátele a sourozence na zábavné čajové dýchánky společně s okouzlující ledovou královnou Elsou a její sestrou Annou aden ! S krásným servírovacím podnosem si můžete přenést nádobí na čajový dýchánek do obývacího pokoje. Rozsáhlé příslušenství zahrnuje dva šálky a talíře, příbory, hrnek, konvičku na mléko a cukřenku. Všechny doplňky jsou s láskou zdobeny motivy Frozen 2. Je samozřejmé, že všechny použité materiály splňují nejvyšší standardy kvality pro dlouhé a bezstarostné hraní. Podrobnosti o produktu: Rozměry podnosu (šířka x délka): 34 x 27 cm. výška konvice na kávu: 8,2 cm Věk: od 3 let Pozor. Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které lze spolknout. Nebezpečí udušení! O Smoby : Jeden z nejznámějších francouzských výrobců hraček, Smoby Toys, ví, co dělá děti šťastnými a rodiče spokojenými - inovativní hračky, které pomáhají malým dětem objevovat a trénovat jejich vlastní dovednosti, jsou vesele barevné a plné nápadů. Protože děti se rodí jako objevitelé! Chápou a poznávají svět prostřednictvím hry a pokusů a omylů. Proto jsou tak důležité bezpečné hračky vhodné pro daný věk. Smoby Toys je odborníkem na testované hračky založené na nejnovějších vzdělávacích výzkumech, a to od kojeneckého až po školní věk. Ale nejdůležitější je, že hraní s produkty Smoby je prostě zábava


 • KLEIN BOSCH Snídaňová sada s kávovarem Tassimo
  KLEIN BOSCH Snídaňová sada s kávovarem Tassimo

  BOSCH Snídaňová sada s kávovarem Tassimo Číslo výrobku: 9541 Tato snídaňová sada od Theo Klein obsahuje přístroje Bosch Mini, jako..

  1331.00 Kč
 • EverEarth® Čajový servis
  EverEarth® Čajový servis

  S tímto hezkým čajovým servisem od EverEarth® se dítě hezky zabaví. Sada má střídmé barvy a je výborná na čajovou párty. Všechny..

  807.00 Kč
 • WADER Servis na podnose 34 dílný
  WADER Servis na podnose 34 dílný

  Podrobnosti: • Číslo výrobku: A135109 • Barevný servis pro čtyři osoby • Nádobka na cukr, konvička, džbánek na mléko, 4..

  469.00 Kč
 • Děti koncept Nákupní taška s jídlem
  Děti koncept Nákupní taška s jídlem

  Ideální doplněk k herní kuchyni. Details: Materiál: Dřevo Rozměry: cca. 19 x 28 cm Věk: od 3 let úcta Nevhodné pro děti do tří let...

  905.00 Kč
 • howa ® Sada topinkovačů 7 ks.
  howa ® Sada topinkovačů 7 ks.

  Hmm... vynikající toast! S dřevěným topinkovačem modern en od howa ® mohou malí kuchaři během chvilky připravit lahodné toasty. Stylový..

  602.00 Kč
 • small foot ® Sada nádobí XL
  small foot ® Sada nádobí XL

  Na sporák, připravit, spustit! Tato rozsáhlá 20dílná sada nádobí z Metal l se skládá z pánve s poklicí, dvou kastrolů s poklicí, sady na..

  483.00 Kč
 • Děti Concept Mixer Bistro
  Děti Concept Mixer Bistro

  Nechte děti vytvořit koktejly v bistru Mixer Concept pro děti. Smíchejte všechno ovoce dohromady, rozmixujte a podávejte koktejl medvídkovi a..

  696.00 Kč
 • KLEIN Braun Kávovar 9622
  KLEIN Braun Kávovar 9622

  Hračka s realistickými funkcemi Podrobnosti: Číslo výrobku výrobce: 9622 s odnímatelným kávovými filtrem možnost naplnit vodou, funkce..

  490.00 Kč
 • Kids Concept® Mixér s příslušenstvím
  Kids Concept® Mixér s příslušenstvím

  Tato sada s mixérem je perfektním doplňkem dětské kuchyně. Detaily výrobku: Materiál: dřevo Rozměry: 18 x 18 x 18 cm Věk: od 3 let..

  1010.00 KčHledáte Příslušenství do kuchyní? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let | dětská kuchyně je možné objevit jedinečné smoby disney frozen 2 servírovací podnosy!
© 2021Kontakt