Simba PJ Masks Moon Rocket

Simba PJ Masks Moon Rocket

Simba PJ Masks Moon Rocket

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:Simba
Cena:1476.00 Kč
Simba PJ Masks Moon Rocket 5 (100%) 25 hodnocení

✅ S PJ Masks Moon Rocket můžete realisticky reenactovat mnoho dobrodružství slavného televizního seriálu. Kokpit Moon Rocket lze otevřít a všichni tři televizní hrdinové v něm mohou sedět. Jediným stisknutím tlačítka se rampa otevře a Gecko může jet na svém zeleném vesmírném roveru. Se svými vyklápěcími nohami stojí Měsíční raketa pevně na zemi a s držadlem nahoře lze Měsíční raketu snadno přenášet. Raketa má také skvělý zvuk a světlo. Měsíční raketa PJ Masks od společnosti Simba Toys je dlouhá 41 cm a přichází s pohyblivou figurkou gecko s odpovídajícím kosmickým vozidlem pro váš domov. Sada je vhodná pro děti od 3 let. Podrobnosti: Rozměry: 41 cm délka Rozkládací Včetně figurky Gecko a kosmického robota Baterie jsou součástí sady Věk: od 3 let Pozor Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které mohou být spolknuty. Nebezpečí udušení!


  • SYLVANIAN FAMILIES Baby auto a mláďata
    SYLVANIAN FAMILIES Baby auto a mláďata

    Sylvanian Families je jedinečná a úchvatná volba výjimečných zvířecích figurek s překrásnými zařízenými domečky a dalšími doplňky...

    368.00 KčHledáte Figurky? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let | hrací sety a figurky je možné objevit jedinečné simba pj masks moon rocket!
© 2021Kontakt