Silver Cross Isofix základna Dream i-Size Brooklands

Silver Cross Isofix Základna Dream I-Size Brooklands

Silver Cross Isofix základna Dream i-Size Brooklands

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Základny
Dodavatel:Silver Cross
Cena:5574.00 Kč
Silver Cross Isofix základna Dream i-Size Brooklands 3,5 (70%) 29 hodnocení

✅ Autosedačky Silver Cross lze ve voze snadno upevnit pomocí systému ISOFIX. Mají jasné mechanismy, které se při správné instalaci sedadla mění z červené na zelenou. Kromě toho je pro každou sedačku v aplikaci QR kód, který v 5 jednoduchých krocích vysvětlí fungování příslušného modelu. Všechny informace jsou tedy vždy k dispozici. Stejně jako DREAM lze základnu i-size velmi snadno používat. Snadno se připevní k autosedačce pomocí jednoduchého klipu, nabízí bezpečnou a praktickou alternativu k běžným bezpečnostním pásům. Základna Isofix Simplifix je na do vašeho auta připevněná na pevno a slibuje tak maximální bezpečnost a jednoduchou instalaci do auta. Správné zapojení základny závisí na třech faktorech, které si můžete kdykoliv prohlédnout a ubezpečit se o jejich dokonalém provedení. Detaily: Snadná instalace do vašeho auta Snadná manipulace s klipovým systémem Vhodný pro kojenecké autosedačky DREAM i-Size Silver Cross


 • ABC DESIGN Isofix Base Hazel black
  ABC DESIGN Isofix Base Hazel black

  Isofix je standardizovaný upevňovací systém, který je velmi bezpečný a jednoduchý na použití. Zda je možné ve Vašem autě využít..

  3990.00 Kč
 • Doona Plus Isofix Base Black
  Doona Plus Isofix Base Black

  Doona se upevní buď pomocí tříbodového pásu nebo extra dokoupitelnou Isofixovou základnou. Isofixová základna pro Doona se hodí do..

  3890.00 Kč
 • cybex GOLD Aton M Autumn Gold
  cybex GOLD Aton M Autumn Gold

  Skupina 0+, 0 až 13 kg, od narození do cca. 24 měsíců Modular e Innovation splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy Díky odnímatelné..

  3890.00 Kč
 • Dětská autosedačka Peg Perego Primo Viaggio SL New Life
  Dětská autosedačka Peg Perego Primo Viaggio SL New Life

  Bezpečná dětská autosedačka Primo Viaggio SL byla testována podle normy ECE R44/04 a je určena pro děti s hmotností do 13 kg (skupina 0+),..

  3990.00 KčHledáte Základny? V sekci autosedačky je možné objevit jedinečné silver cross isofix základna dream i-size brooklands!
© 2021Kontakt