Samolepky na zeď RoomMates ® - Disney Frozen Anna s mysem

Samolepky Na Zeď RoomMates ® - Disney Frozen Anna S Mysem

Samolepky na zeď RoomMates ® - Disney Frozen Anna s mysem

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Dekorace a pokojové doplňky
Dodavatel:Room Mates
Cena:641.00 Kč
Samolepky na zeď RoomMates ® - Disney Frozen Anna s mysem 3,75 (75%) 29 hodnocení

✅ Děti milují samolepky. Nástěnné tetování pro děti, mládež i dospělé. Přilepí se na každý hladký povrch, jako jsou stěny, dveře, nábytek a lze je zcela odstranit bez zanechání zbytků. Nezanechávají žádná poškození a lze je znovu použít téměř donekonečna. RoomMates® používá jedinečnou technologii mikrosfér, která zaručuje, že produkt ulpívá a přesto je snadno odstranitelný bez zanechání nepříjemných zbytků lepidla nebo poškození substrátu. br> podrobnosti o produktu: 1 list á 45,72 cm x 101,6 cm 10 prvků Rozměry na zdi (LxH): 104,14 cm x 36,83 cm Různé motivy a velikosti Použijte na všechny hladké povrchy, jako jsou hračky, keramika, venku, dřevo, kov, korek, plasty, zrcadla, okenní tabule, auta Vhodné také pro stříkající vodní plochy a tapety na štěpky omyvatelné Je možné jednoduché vymalování (tip: udržujte podklad Originální papír!) Věk: od 3 let Tipy: Při používání na citlivých površích nebo tapetách vyzkoušejte předem na nenápadném místě. Pokud by se RoomMates ® již neměl lepit (např. V důsledku prachu), jednoduše opláchněte pod vodou, nechte uschnout a znovu jej použijte. Heads up! Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které mohou být spolknuty. Nebezpečí udušení!


  • RoomMates ® Disney Vaiana
    RoomMates ® Disney Vaiana

    Dodejte svým čtyřem stěnám nový vzhled pomocí samolepek na zeď RoomMates Peel and Stick! Samolepky na zeď se velmi snadno aplikují: Stačí..

    618.00 KčHledáte Dekorace a nálepky na stěnu? V sekci dětský pokoj | dekorace a pokojové doplňky je možné objevit jedinečné samolepky na zeď roommates ® - disney frozen anna s mysem!
© 2021Kontakt