SMOBY Startovací sada Flextreme

SMOBY Startovací Sada Flextreme

SMOBY Startovací sada Flextreme

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:Smoby
Cena:912.00 Kč
SMOBY Startovací sada Flextreme 5 (100%) 22 hodnocení

✅ Smoby Flextreme je zcela nový svět hry, který dětské kreativitě neklade žádné hranice! Pomocí flexibilních drah mohou děti sestavovat ty nejbláznivější závodní dráhy a provádět neuvěřitelné kousky a tratě s výkonnými závodními autíčky Flextreme: včetně senzačních stoupání, smyček, Spiral en a bláznivých sjezdů! Skvělá startovací sada Flextreme je ideálním nástrojem pro začátky v rychlém světě Smoby Flextreme. Skládá se ze 184 dílů dráhy, výkonného závodního vozu, náhradní karoserie a startovní/koncové dráhy. Barevné dílky dráhy lze snadno sestavit do 4,40 m dlouhé závodní dráhy a jsou velmi flexibilní, takže je lze kreativně postavit v dětském pokoji: nad židlemi, postelí nebo psacím stolem. Racing Car se díky speciálnímu pohonu nemůže převrátit ani jet vzhůru nohama, navíc má odnímatelnou karoserii, kterou lze kombinovat se všemi ostatními modely řady Flextreme. Vůz se startuje pomocí spínače start/stop vzadu a má osvětlené přední a zadní světlomety, takže vzrušující jízda je možná i v zatemněném prostoru. Podrobnosti o produktu: Rozměry (délka x šířka x výška): 42 x 32 x 7 cm. Hmotnost: 1 kg Materiál: plast Se světlem Potřebné baterie: 3 x mikrotužkové články AAA (jsou součástí dodávky) Věk: od 4 let Pozor Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které lze spolknout. Nebezpečí udušení!


 • Smoby Flextreme SUV zelená
  Smoby Flextreme SUV zelená

  Smoby Flextreme je zcela nový herní svět, který dětské kreativitě neklade žádné meze! Pomocí flexibilních drah mohou děti sestavovat ty..

  421.00 Kč
 • PLAYMOBIL ® Porsche 911 GT3 Cup 70764
  PLAYMOBIL ® Porsche 911 GT3 Cup 70764

  Fanoušci sportovních vozů pozor: Porsche 911 GT3 Cup promění dětský pokoj v závodní dráhu! Díky jedinečným Design , typickým barvám..

  1132.00 Kč
 • New Class ic Toys Sada stavebních vozidel - 3 vozidla
  New Class ic Toys Sada stavebních vozidel - 3 vozidla

  Krásná sada stavebních vozidel od New Class ic Toys . Krásná a vysoce kvalitní dřevěná auta na tlačení jsou vybavena 4 otočnými..

  740.00 Kč
 • HAPE Velký jeřáb
  HAPE Velký jeřáb

  Vše můžeš snadno přemístit: velký jeřáb nesmí na žádné stavbě chybět. Bezpečnost práce je důležitá, proto má jeřáb podstavné..

  1049.00 Kč
 • JAMARA Rota vozidlo a letová sada
  JAMARA Rota vozidlo a letová sada

  Sada obsahuje vozidlo s jeřábem a dvě letadla. U těchto tří položek je zábava zaručena. Detaily produktu: Rozměry jeřábu (délka x..

  667.00 Kč
 • goki Hasičský žebřík
  goki Hasičský žebřík

  Hasičský žebřík goki je ideálně vybaven pro hravé použití v dětském pokoji. Otočný žebřík je výškově nastavitelný ve dvou..

  590.00 Kč
 • LENA® Nakladač Liebherr L538 4602
  LENA® Nakladač Liebherr L538 4602

  je realistickou replikou originálního vozidla. 48 cm dlouhé vozidlo v robustním designu je vhodné pro hraní v interiéru a exteriéru...

  525.00 Kč
 • LENA ® Truck ies Set Staveniště
  LENA ® Truck ies Set Staveniště

  Stavebnice LENA ® Truck ies umožňuje spoustu možností nápadité hry. Ať už uvnitř nebo venku, například v boxu Sand . Sada se skládá z..

  536.00 Kč
 • ecoiffier Maxi Abrick staveniště
  ecoiffier Maxi Abrick staveniště

  Pozor na staveništi! Protože tady přichází svalnaté staveniště ze série Maxi Abrick od Ecoiffier. S velkým sklápěcím vozíkem s přední..

  589.00 Kč
 • BIG Power Worker Rypadlo
  BIG Power Worker Rypadlo

  Vykopávání otvorů je u rýpadla řady BIG - Power - Worker velmi snadné. Kbelík robustního pískového rýpadla má kapacitu až 0,5 litru...

  546.00 KčHledáte Další auta? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let | vozidla a auta na dálkové ovládání je možné objevit jedinečné smoby startovací sada flextreme!
© 2021Kontakt