Roba kuličková dráha 100 dílů

Roba Kuličková Dráha 100 Dílů

Roba kuličková dráha 100 dílů

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:Roba
Cena:1498.00 Kč
Roba kuličková dráha 100 dílů 2,5 (50%) 24 hodnocení

✅ Dráhu z dřevěného mramoru roba lze nastavit různými způsoby a nabízí malým stavitelům barevnou zábavu při stavění a nekonečné možnosti pro stavbu nové vzrušující mramorové dráhy. Díky 20 skleněným kuličkám a 80 stavebním kamenům, které jsou součástí 100dílné mramorové sady, může mramorová zábava začít okamžitě. Barevné, tištěné a přírodní dřevěné stavební bloky lze chytře kombinovat. Sada stavebnic obsahuje prvky se zvukovými efekty, jako jsou dva výškově nastavitelné zvonky a zvukové schodiště, a je obzvláště dobrá pro kreativitu, trpělivost, soustředění a jemnou motoriku. . Díky rozsáhlým konstrukčním možnostem a výslednému efektu hry a učení je mramorový běh pedagogicky obzvláště cennou stavební hračkou pro děti od 3 let. Tato velká stavebnice z mramoru byla vyvinuta v Německu podle evropské bezpečnostní normy pro hračky EN 71. Všechny použité materiály jsou testovány a certifikovány na škodlivé látky. Sada stavebnic navíc nese pečeť kvality EPH Institutu pro dřevařskou technologii. Barva použitá pro sady hraček je odolná vůči slinám a šetrná k pokožce. Podrobnosti o produktu: Obsah: 80 stavebních bloků barevných, potištěných a přírodní, částečně se zvukovými efekty (2 zvonky, 1 zvukové schodiště), 20 skleněných kuliček, různé možnosti kombinace Podporuje kreativitu a jemnou motoriku Základní materiál: masivní dřevo, materiál 2 : Metal l Věk: od 3 let Pozor! Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí udušení kvůli malým částem, které lze spolknout.


 • BELUGA Kuličková dráha - Rollipop
  BELUGA Kuličková dráha - Rollipop

  Kuličková dráha - Rollipop Číslo výrobku:30170 Popis výrobku: z bukového dřeva mnoha možností hraní a 4 různými objekty. Od 2 let..

  1441.00 Kč
 • HAPE Kuličková závodní dráha
  HAPE Kuličková závodní dráha

  Kuličková závodní dráha Číslo výrobku: E0430 Barevné dřevěné kuličky, tunel (dírka) a předjížděcí pruh na obou stranách zvou pro..

  740.00 Kč
 • goki mramorový běh rytířský hrad
  goki mramorový běh rytířský hrad

  Vezměte 79 dřevěných dílků, navrhněte je barevně a dětsky přívětivě s vysokou uměleckou úrovní, rozviňte zásuvný a spojovací..

  666.00 Kč
 • EICHHORN Závodní dráha
  EICHHORN Závodní dráha

  Závodní - dráha od Eichhorn ve čtyřek patrech je pro děti zábavná a nabízí mnoho možností. Auta mohou být poštěna dolů od vrchního..

  500.00 Kč
 • malá noha míč stopy pastel
  malá noha míč stopy pastel

  Chcete rychle sestoupit lesem? Na tomto elegantním mramorovém běhu v moderních pastelových odstínech se tři různě zbarvená dřevěná kola..

  508.00 Kč
 • EVEREARTH Auto-dráha
  EVEREARTH Auto-dráha

  Dráha pro malá autíčka Číslo výrobku: 33554 Čtyři barevná autíčka uvedou Vaše dítě do světa pohybu a rychlosti. Malá auta lze..

  537.00 Kč
 • Howa Motorická kostka
  Howa Motorická kostka

  Motorická kostka značky Howa ''Little World'' tě zve ke hraní i objevování. Stabilní kostka ze dřeva je kvalitně zpracována a lakována..

  2126.00 Kč
 • Kids Concept® Kuličková hra Neo natur
  Kids Concept® Kuličková hra Neo natur

  Kolekce NEO je inspirována dobou kamennou. Vulkány, horami, mamuty a zvířaty, která již nežijí. Kuličková hra je ideální pro nácvik..

  882.00 Kč
 • HUBELINO prodloužení kuličkového čerpadla Ball track 24 dílů
  HUBELINO prodloužení kuličkového čerpadla Ball track 24 dílů

  Díky důmyslné technologii kuličkového čerpadla je konečně možné pumpovat kuličky přímo na začátek dráhy po rychlém klesání...

  878.00 Kč
 • HUBELINO ® Sada stavebních tvárnic pro kuličkové dráhy 120 kusů
  HUBELINO ® Sada stavebních tvárnic pro kuličkové dráhy 120 kusů

  Stavebnice Hubelino obsahuje 120 stavebních bloků v různých velikostech a barvách červená, modrá, zelená, žlutá, oranžová a světle..

  718.00 KčHledáte Dřevěné kuličkové dráhy? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let | kuličkové dráhy a motorické labyrinty je možné objevit jedinečné roba kuličková dráha 100 dílů!
© 2021Kontakt