Ravensburger GraviTrax Stavba

Ravensburger GraviTrax Stavba

Ravensburger GraviTrax Stavba

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:Ravensburger
Cena:442.00 Kč
Ravensburger GraviTrax Stavba 3 (60%) 17 hodnocení

✅ S četným příslušenstvím je navrhování a stavění inovativní dráhy GraviTrax pokaždé zábavnější a napínavější! Více možností - více zábavy. Detaily: Obsah: 2dílná základní deska, 1 průsvitné patro, 8 výškových dílů velkých, 4 výškové díly malé, 2 výhybky, 1 spojovací díl, 1 vír, 4 základní díly, díly k základní desce: 1 freefall, 1 splash, 1 cíl Věk: 8-99 let Upozornění! Nebezpečí udušení. Nevhodné pro děti mladší 3 let. Riziko udušení malými díly.


 • bieco motorická smyčka houpačka jelen ježek
  bieco motorická smyčka houpačka jelen ježek

  Motorická smyčka s rockerem od Bieco vás zaručeně nebude nudit. Různé tvary a barvy určené pro děti stimulují smysly. Pokud vaše dítě..

  367.00 Kč
 • Howa Motorická kostka
  Howa Motorická kostka

  Motorická kostka značky Howa ''Little World'' tě zve ke hraní i objevování. Stabilní kostka ze dřeva je kvalitně zpracována a lakována..

  2958.00 Kč
 • BELUGA Kuličková dráha - Rollipop
  BELUGA Kuličková dráha - Rollipop

  Kuličková dráha - Rollipop Číslo výrobku:30170 Popis výrobku: z bukového dřeva mnoha možností hraní a 4 různými objekty. Od 2 let..

  4680.00 Kč
 • Kids Concept Ball track Neo inclusive cars
  Kids Concept Ball track Neo inclusive cars

  Díky tomuto mramorovému běhu se vaše dítě bude bavit. Details: Materiál: MDF, Plywood, Shima Rozměry: 31 x 8 x 29 cm Věk: od 2 let..

  1118.00 Kč
 • EVEREARTH Auto-dráha
  EVEREARTH Auto-dráha

  Dráha pro malá autíčka Číslo výrobku: 33554 Čtyři barevná autíčka uvedou Vaše dítě do světa pohybu a rychlosti. Malá auta lze..

  763.00 Kč
 • Lanovka Ravensburger GraviTrax
  Lanovka Ravensburger GraviTrax

  Interaktivní systém mramorové dráhy. Nechte kulku jít s lanovkou! Lanovka překonává velké vzdálenosti a velké rozdíly v nadmořské..

  317.00 Kč
 • Done by Deer hračka se zrcadlem Elphee šedá
  Done by Deer hračka se zrcadlem Elphee šedá

  Nejmenší si tuto aktivitu se zrcadlem zamilují. Děti se budou bavit svým vlastním zrcadlovým obrazem. Tato hrací aktivita Elphee je vybavena..

  1095.00 KčHledáte Kuličkové dráhy? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let a motorické labyrinty je možné objevit jedinečné ravensburger gravitrax stavba!
© 2020Kontakt