Pinolino Dětský vozík Til s brzdou

Pinolino Dětský Vozík Til S Brzdou

Pinolino Dětský vozík Til s brzdou

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Dětská vozidla
Dodavatel:Pinolino
Cena:3793.00 Kč
Pinolino Dětský vozík Til s brzdou 2,75 (55%) 26 hodnocení

✅ Pinolino je na trhu již od roku 1997 a nabízí širokou paletu dětského nábytku,doplňků a hraček. Pinolino vyrábí svůj rozmanitý sortiment ve třech vlastních továrnách. Promyšlená kombinace zboží, dobrého servisu a přiměřených cen dělá z Pinolina toho správného partnera. Ambiciózní cíl společnosti je dosáhnout na všech úrovních maximální spokojenosti zákazníka. Vysoce kvalitní materiály, přesnost a smysl pro detail, vytvářejí z nábytku od značky Pinolino oblíbené kousky do každého pokoje. Podrobnosti: Masivní dřevo: Topol, neošetřený Kovový rám, červený lak Rozměry: 95 x 60 x 58 cm Rozměry D 73 cm x Š 30 cm x V 23 cm Pneumatiky PU, ocelové nápravy S ruční brzdou S potiskem Pinolino Otvírací přední a zadní dveře Kryty jsou zcela odnímatelné Nosnost 100 kg Věk: vhodné pro děti od 2 do 99 let


 • Pinolino Tahací kočár Alfred mořská modrá
  Pinolino Tahací kočár Alfred mořská modrá

  Tažný vozík lze složit několika snadnými kroky. Robustní pneumatiky EVA s ocelovými nápravami vás zavedou na jakékoli dobrodružství, i..

  1709.00 Kč
 • WADER QUALITY Ruční vozík
  WADER QUALITY Ruční vozík

  Kvalitní hračky WADER Ruční vozík z robustního plastu s vyfukovanou ojí Oj lze zcela sklopit a sklopit pod vozík. Tento vozík WADER je..

  291.00 KčHledáte Ruční vozíky? V sekci hračky | dětská vozidla je možné objevit jedinečné pinolino dětský vozík til s brzdou!
© 2021Kontakt