Pinolino Dětský psací stůl Lena bíly lakovaný

Pinolino Dětský Psací Stůl Lena Bíly Lakovaný

Pinolino Dětský psací stůl Lena bíly lakovaný

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Školka a škola
Dodavatel:Pinolino
Cena:6604.00 Kč
Pinolino Dětský psací stůl Lena bíly lakovaný 3 (60%) 24 hodnocení

✅ Stabilní dětský psací stůl Lena je optimálním základem pro mnoho školních let. Psací stůl Lena nejen poroste spolu s vašimi dětmi, ale lze jej i individuálně nastavit díky 5x výšjově nastavitelné pracovní desce (od 57 do 70 cm), kterou lze zároveň naklonit až o 55 stupňů. V zásuvce najdete místo pro mnoho tužek a kancelářských potřeb. Detaily: Materiál: Masivní borovice, bíle lakovaná Viditelná struktura dřeva Pracovní plocha je výškově nastavitelná od 57 do 70 cm Rozměry: Š x H x V: 109 x 58 x 70 cm Pracovní desku lze sklopit až o 55° 1 zásuvka Vhodné pro děti od 4 do 14 let Upozornění Dekorace není součástí dodávky. O značce Pinlino: Pinolino je na trhu již od roku 1997 a nabízí širokou paletu dětského nábytku,doplňků a hraček. Pinolino vyrábí svůj rozmanitý sortiment ve třech vlastních továrnách. Promyšlená kombinace zboží, dobrého servisu a přiměřených cen dělá z Pinolina toho správného partnera. Ambiciózní cíl společnosti je dosáhnout na všech úrovních maximální spokojenosti zákazníka. Vysoce kvalitní materiály, přesnost a smysl pro detail, vytvářejí z nábytku od značky Pinolino oblíbené kousky do každého pokoje.


 • Pinolino Dětský stolek Liam
  Pinolino Dětský stolek Liam

  Stabilní dětský stůl Liam je optimálním základem pro mnoho let školní docházky. Roste s dětmi a doprovází je v jejich učení po dobu..

  10267.00 Kč
 • goldbuch Odpadkový koš motýl
  goldbuch Odpadkový koš motýl

  Je tu spousta věcí, které můžete vložit do tohoto koše. Tímto způsobem můžete vždy udržovat váš pokoj čistý a odpadky mohou také..

  527.00 Kč
 • goldbuch Wastebeals Einhornglück
  goldbuch Wastebeals Einhornglück

  Je tu spousta věcí, které můžete vložit do tohoto koše. Svůj pokoj tak můžete udržovat vždy čistý. A koše také vypadají velmi..

  538.00 Kč
 • Scout Alpha Premium Monza exkluzivní sada 4 ks
  Scout Alpha Premium Monza exkluzivní sada 4 ks

  Scout Alpha. Větší uvnitř než venku Buben: Měkký, prostorný a flexibilní. Na něm: Systém rostoucího pásu, ergonomická měkká záda,..

  7516.00 Kč
 • Scout Alpha -Set 4ks - Sladké hvězdy
  Scout Alpha -Set 4ks - Sladké hvězdy

  Skaut Alpha. Větší zevnitř než z vnějšku. Ergonomický záda Výškově nastavitelný nosný popruhový systém s integrovaným hrudním..

  6831.00 Kč
 • DerDieDas ® ErgoFlex Max - Blue Fairy 5dílná
  DerDieDas ® ErgoFlex Max - Blue Fairy 5dílná

  Dobrá brašna by měla být spolehlivým společníkem po celé období základní školy. Mělo by to ale také potěšit děti na dlouhou dobu - a..

  6549.00 KčHledáte Psací stoly? V sekci hračky | Školka a škola a příslušenství je možné objevit jedinečné pinolino dětský psací stůl lena bíly lakovaný!
© 2021Kontakt