Pinolino Baby Walker Fiete modrá

Pinolino Baby Walker Fiete Modrá

Pinolino Baby Walker Fiete modrá

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky 0 - 2 roky
Dodavatel:Pinolino
Cena:2474.00 Kč
Pinolino Baby Walker Fiete modrá 3,5 (70%) 20 hodnocení

✅ Dobře promyšlený brzdový systém pomáhá zvládnout první stále nebezpečné pokusy o chůzi. Díky brzdové tyči vyrobené z kulaté oceli s plastovými koncovými uzávěry lze snadno a plynule nastavit brzdný účinek. Velká ložná plocha o velikosti podlahy 28 x 28 cm nabízí dostatek prostoru pro nejdůležitější hračky potřebné na průzkumné prohlídce. Obzvláště stabilní pomůcka při chůzi ve skandinávském designu nabízí vašemu dítěti bezpečný stojan. Může se tedy naučit chodit bez problémů a bez převrácení kočárku. Fiete 'je skvělý nápad pro narozeninový nebo vánoční dárek. Podrobnosti o produktu: Rozměry: 60 x 36 x 47 cm rozměr podlahy 28 x 28 cm výška táhla: 46 cm Hmotnost 4,1 kg Masivní: Buk, čirý a modrý lak Pogumovaná dřevěná kola, ocelové nápravy S brzdovým systémem: brzdný účinek nekonečně variabilní, brzdová tyč vyrobená z kulaté oceli s plastovými koncovými kryty Je vyžadována částečná montáž Věk: od 1 do 6 let Pozor Pouze pro domácí použití. Používejte pod přímým dohledem dospělých. O Pinolino: Pinolino vyvíjí, vyrábí a prodává širokou škálu dětského nábytku, doplňků a hraček od roku 1997. Pinolino vyrábí svůj rozmanitý produkt sortimentu ve svých třech vlastních továrnách. Přesvědčivá kombinace článků v souladu s požadavky trhu, dobrými službami a rozumnými cenami z něj dělá Pinolino toho pravého partnera. Ambiciózním cílem společnosti je dosáhnout co největší spokojenosti zákazníků na všech úrovních. Vysoce kvalitní materiály, přesnost a velká pozornost k detailu dělají z nábytku Pinolino oblíbený pro každý domov.


 • Bezpečnost 1. běžce Bolid Happy Day
  Bezpečnost 1. běžce Bolid Happy Day

  Žák s hracím stolem a elektronickou hračkou, stejně jako 12 různých melodií pro batolata od 6 měsíců do max. 12 kg. Detaily produktu:..

  1463.00 Kč
 • Steiff Soft Cuddle Friends plyšová myška Mia 30 cm
  Steiff Soft Cuddle Friends plyšová myška Mia 30 cm

  Myš Mia Cuddly Friends Mia s výškou 30 cm je vyrobena ze šedého plyšového měkkého plyše s růžovým nosem a růžovými vnitřními ušima...

  869.00 Kč
 • Medvídek Steiff Lotte 28 cm
  Medvídek Steiff Lotte 28 cm

  Lotte Teddybär je načechraná hvězda s kudrnatou srstí. Tvář, chodidla a tlapy vynikají světle růžovou barvou. Kolem nosu jsou nosní..

  1144.00 Kč
 • STEIFF Mizzy Rys 35cm
  STEIFF Mizzy Rys 35cm

  Mizzy Rys Číslo výrobku: 102585 Mizzy Rys Vás okouzlí napoprvé díky své skvělé optice. Rys má béžovo/hnědou srst a je vyroben z..

  2474.00 Kč
 • Steiff Soft Cuddly Friends Toni Tiger 40 cm
  Steiff Soft Cuddly Friends Toni Tiger 40 cm

  tOpruhovaný, 40 cm vysoký Toni Tiger je vyroben z plyšového měkkého plyše. V hýždě, v pažích a nohou se pracuje s granulátovými sáčky...

  1253.00 Kč
 • STEIFF Joggi osel hnědý 16 cm
  STEIFF Joggi osel hnědý 16 cm

  Joggi osel Číslo výrobku: 070792 • Materiál: měkký plyš • Barva: hnědá • Rozměr: 16 cm • v kufru • s plastovými..

  764.00 KčHledáte Chodítka - vozíky? V sekci hračky | hračky 0 - 2 roky je možné objevit jedinečné pinolino baby walker fiete modrá!
© 2021Kontakt