Oball Go Grippers ™ - hrdě představuje

Oball Go Grippers ™ - Hrdě Představuje

Oball Go Grippers ™ - hrdě představuje

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:oball GoGrippers
Cena:454.00 Kč
Oball Go Grippers ™ - hrdě představuje 5 (100%) 22 hodnocení

✅ Na svou značku se postavte ... Jděte! Jít! Umožněte nápaditější hru s Go Grippers Grip a Go Launcher! Díky speciálnímu materiálu, který lze snadno uchopit, usnadňuje batole připojení vozidla a pustí se stisknutím velkého červeného tlačítka, což je zábava. Propaguje chytání her a je perfektní hračkou, která doplňuje vaši sbírku, protože je kompatibilní se stopami a většinou vozidel Go Grippers ™. Podrobnosti: Obsah: Spouštění rampy s vozidlem rozměry: 14 x 26 x 13 cm Věk: od 0 měsíců


 • HAPE Minivan červené
  HAPE Minivan červené

  Kam mám jet? Toto vozidlo je skvělé pro výlety. Všichni se připoutejte. Je silné a nabízí spoustu kreativního hraní: Zahrej si tvé..

  218.00 Kč
 • Efko Traktor s přívěsem a přídavnými zařízeními
  Efko Traktor s přívěsem a přídavnými zařízeními

  Traktor efko ® je ideální pro nejmenší. To poskytuje spoustu legrace, fantazie a dobrodružné jízdy. Sada se skládá z traktoru a přívěsu s..

  345.00 Kč
 • Transportér na koně LENA TRUXX 29 cm
  Transportér na koně LENA TRUXX 29 cm

  Článek LENA ® TRUXX koňský transportér inspiruje děti. Součástí dodávky je přepravník koní včetně hrací figurky. Vozidlo má..

  286.00 KčHledáte Další auta? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let | vozidla a auta na dálkové ovládání je možné objevit jedinečné oball go grippers ™ - hrdě představuje!
© 2020Kontakt