Kids Concept® Kuličková hra Neo natur

Kids Concept® Kuličková Hra Neo Natur

Kids Concept® Kuličková hra Neo natur

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:Kids Concept
Cena:882.00 Kč
Kids Concept® Kuličková hra Neo natur 2,5 (50%) 25 hodnocení

✅ Kolekce NEO je inspirována dobou kamennou. Vulkány, horami, mamuty a zvířaty, která již nežijí. Kuličková hra je ideální pro nácvik koordinace oko-ruka u malých dětí. Tvary a barvy se také učí hravou formou. Je to trojúhelník nebo šestiúhelník? Oba mamuti Neo a Leo, ptáček Lisa a rybka Otto se všichni mohou projet po dráze. Kuličová dráha má tři sopky a další barevné koule, které lze posouvat podél tyčí. Detaily výrobku: Materiál: Kaučuk, kov Rozměry: 25 x 18 x 17 cm Věk: od 12 měsíců


 • malá noha míč stopy pastel
  malá noha míč stopy pastel

  Chcete rychle sestoupit lesem? Na tomto elegantním mramorovém běhu v moderních pastelových odstínech se tři různě zbarvená dřevěná kola..

  508.00 Kč
 • EVEREARTH Auto-dráha
  EVEREARTH Auto-dráha

  Dráha pro malá autíčka Číslo výrobku: 33554 Čtyři barevná autíčka uvedou Vaše dítě do světa pohybu a rychlosti. Malá auta lze..

  537.00 Kč
 • HAPE Magnetový labyrint - malý zvířecí svět
  HAPE Magnetový labyrint - malý zvířecí svět

  Magnetový labyrint - malý zvířecí svět Číslo výrobku: E1709 S touto magickou hůlkou můžeš kuličky koulet skrz labyrint bez problémů...

  509.00 Kč
 • Hape Jungle Labyrint
  Hape Jungle Labyrint

  V magnetickém labyrintu čekají na objevení legrační zvířata. Magnetické koule musí najít cestu kolem mnoha překážek! Detaily produktu:..

  561.00 Kč
 • Done by Deer podlahové zrcadlo růžové
  Done by Deer podlahové zrcadlo růžové

  S tímto skvělým podlahovým zrcadlem Done by Deer ve starorůžové barvě si vaše dítě užije spoustu zábavy. Může také zvědavě..

  1040.00 Kč
 • MAGFORMERS ® Maggys House Set
  MAGFORMERS ® Maggys House Set

  Maggy ráda neustále vymalovat svůj domov. Díky několika jednoduchým krokům mohou děti vždy sestavit 33 magnetických čtverců a..

  721.00 Kč
 • Eichhorn Constructor - kolový nakladač
  Eichhorn Constructor - kolový nakladač

  Z konstrukčního setu lze přišroubovat šest modelů: kolový nakladač, rypadlo nakladač, kráčející rypadlo, smykem řízený nakladač,..

  640.00 Kč
 • MAGFORMERS ® Úžasná stavebnice
  MAGFORMERS ® Úžasná stavebnice

  S úžasnou stavebnicí Magformers mohou děti konstruovat své vlastní jeřáby, různá stavební vozidla a stroje a mnoho geometrických obrazců..

  1244.00 KčHledáte Motorické labyrinty? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let | kuličkové dráhy a motorické labyrinty je možné objevit jedinečné kids concept® kuličková hra neo natur!
© 2021Kontakt