KaZAM® Mini odrážedlo - modré
Informace o produktu:
Kategorie: Dětská vozidla
Dodavatel:KaZAM®
Cena:1778.00 Kč
KaZAM® Mini odrážedlo - modré 5 (100%) 17 hodnocení

Nové KaZAM mini odrážedlo pro malé závodníky. Je perfektní pro rozvoj motorických dovedností a cvičení rovnováhy. Stylové, inovativní a robustní - to je KaZAM mini se třemi kolečky a oblým rámem. Podrobnosti: Kvalitní rám s dlouhou životností v inovativním designu Měkké rukojeti Pohodlná sedačka Lehký rám - ca. 2 kg Rozměry: ca. d: 49 x š: 20 x v: 36 cm Max. 18 kg tělesné váhy Metalický lak v modré barvě Věk: 12+ měsíců Záruka 12 měsíců Pozor! Používat s ochranným příslušenstvím. Nepoužívat v silničním provozu!


 • JAMARA Skid Mercedes-AMG GLE 63 červená 3v1
  JAMARA Skid Mercedes-AMG GLE 63 červená 3v1

  Pro nejmenší členy rodiny má JAMARA ideální vozidlo vhodné pro děti. Oficiálně licencovaná dětská skluzavka Mercedes-AMG nabízí bezpečné potěšení z jízdy díky..

  2254.00 Kč
 • Pinolino Impeller Nico stříbro
  Pinolino Impeller Nico stříbro

  S krásným masivním březovým kolem mohou malí začátečníci trénovat svou rovnováhu, reakci a koordinaci bez nutnosti tréninkových kol. Už je to možné - nafukovací..

  2381.00 Kč
 • Little Tikes Cozy Coupe Londýnské Taxi odrážedlo
  Little Tikes Cozy Coupe Londýnské Taxi odrážedlo

  Little Tikes Cozy Coupe Londýnské Taxi odrážedlo Autíčko Cozy Coupe je jedna z nejoblíbenějších hraček Little Tikes. Autíčko děti stimuluje k aktivní hře a pomáhá..

  1449.00 Kč
 • Lena Odstrkovadlo rolocykl červená
  Lena Odstrkovadlo rolocykl červená

  Lena Odstrkovadlo rolocykl červená Barevné lehounké odrážedlo určené pro nejmenší děti. Má dvě kolečka v přední i zadní části, aby zajistilo větší..

  259.00 Kč
 • Little Tikes Cozy Coupe Policejní patrola
  Little Tikes Cozy Coupe Policejní patrola

  Little Tikes Cozy Coupe Policejní patrola Autíčko Cozy Coupe je jedna z nejoblíbenějších hraček Little Tikes. Autíčko děti stimuluje k aktivní hře a pomáhá rozvíjet..

  1449.00 Kč
 • Little Tikes Cozy Benzínová pumpa
  Little Tikes Cozy Benzínová pumpa

  Little Tikes Cozy Benzínová pumpa Veselá benzínová pumpa, která vydává zvuky. Pokud mají Vaše děti vozítko Cozy Coupe, jistě je trápí, že nemají kde dočerpat benzín...

  699.00 Kč


Hledáte Odrážedla? V sekci hračky | dětská vozidla je možné objevit jedinečné kazam® mini odrážedlo - modré!
© 2020Kontakt