KaZAM® - odrážedlo V2S pink

KaZAM® - Odrážedlo V2S Pink

KaZAM® - odrážedlo V2S pink

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Dětská vozidla
Dodavatel:KaZAM®
Cena:1862.00 Kč
KaZAM® - odrážedlo V2S pink 2,25 (45%) 18 hodnocení

✅ Super skvělé odrážedlo: Unikátní a patentovaný trendy design Footrest. Opěrka nohou Kazam je umístěna přímo tam, kde spočívá rovnováha a těžiště. Malý řidič tak získá pocit bezpečí a optimálně si tak trénuje cit pro rovnováhu. Přesně jako v reality show Shark Tank! Podrobnosti: Kovová ložiska, horní a spodní pro snadné řízení bez tření Nastavitelné sedadlo s rychloupínáním (Min: cca 35 cm - Max: cca 43 cm Nastavitelná řídítka (Min: cca 47,5 cm - Max: cca 52,5 cm) Ergonomicky navrženo pro správné umístění a vyvážení nohou Rozměry: cca 86 x 45 x 51 cm Patentovaný Easy-Step-in-Design s opěrkou nohou 12 palcové pneumatiky s ocelovými koly Lehký rám: 4,5 kg Max. 27 kg tělesné váhy Metalický lak Věk: od 5 let. 2 roky záruka Pozor! Používat s ochranným příslušenstvím. Nepoužívat v silničním provozu!


 • Smoby Bubble go Original
  Smoby Bubble go Original

  Bubble Go Original je vhodný pro motorický vývoj dítěte, skutečného všestranného hráče: jedná se o herní stanici, kočárek, skluzavku a..

  2550.00 Kč
 • Kids Concept odrážecí auto Aiden
  Kids Concept odrážecí auto Aiden

  Pěkný úvod do běhu! Díky gumovým pneumatikám se skluzavka Kids Concept tiše valí po podlaze. V jednoduchém designu není auto na sklouznutí..

  2707.00 Kč
 • JAMARA odrážedlo Mercedes GL63 AMG bílé
  JAMARA odrážedlo Mercedes GL63 AMG bílé

  Skvělé odstrkovadlo pro nejmladší řidiče v rodině. Vozidlo je navrženo se smyslem pro detail a poskytuje bezpečný zážitek z jízdy...

  1817.00 Kč
 • BERG GO2 odrážedlo a šlapadlo růžové
  BERG GO2 odrážedlo a šlapadlo růžové

  BERG GO² je náše malé šlapací vozítko, navrženo pro děti od 10 do 30 měsíců. Toto malé šlapadlo nemusíme podceňovat. Takto se dítě..

  2120.00 KčHledáte Odrážedla - kola? V sekci hračky | dětská vozidla je možné objevit jedinečné kazam® - odrážedlo v2s pink!
© 2020Kontakt