JOOLZ Uni² Studio Fusak Gris

JOOLZ Uni² Studio Fusak Gris

JOOLZ Uni² Studio Fusak Gris

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Přeprava dětí – příslušenství
Dodavatel:Joolz
Cena:3099.00 Kč
JOOLZ Uni² Studio Fusak Gris 4,25 (85%) 20 hodnocení

✅ Fusak Joolz ochrání vaše dítě během chladných dnů a především v období zimy. Jeho speciální měkká podšívka zajistí vašemu dítěti mimořádný komfort. Při oteplení je možné zcela vrchní část fusaku odejmout tak, aby pod zády dítka zůstala pouze jeho měkká a hřejivá část. Je vhodný pro všechna roční období jak pro hlubokou korbu, tak i pro sportovní nástavbu. Termo-izolační vrstva zabraňující pronikání vlhkosti, chladu a větru Důmyslné magnetky pro přeložení a zajištění přes přední madlo před dítkem Možnost spodní ventilace nožek a kompletního odejmutí vrchní části fusaku Možné ruční praní


 • MOON Fusak Special Florence 2020
  MOON Fusak Special Florence 2020

  Vhodný od narození do hluboké vany, ale i jako teplý fusak do sportovní verze. Je vyroben z kvalitního pevného materiálu...

  2200.00 Kč
 • X-LANDER X-Pad grey melange
  X-LANDER X-Pad grey melange

  X-lander Tradiční značka kočárků s více než desetiletým působením na trhu. Modely X-lander vždy patřili a patří mezi kočárky vhodné..

  599.00 Kč
 • LODGER Bunker fusak Botanimal Parrot
  LODGER Bunker fusak Botanimal Parrot

  Celoroční fusak Lodger Bunker lze kombinovat podle ročních období. Obsahuje dvě vrstvy – v zimě se používají obě, na jaře a na podzim..

  2362.00 KčHledáte Doplňky k dětským kočárkům? V sekci děti a kojenci | přeprava dětí – příslušenství je možné objevit jedinečné joolz uni² studio fusak gris!
© 2021Kontakt