Autosedačka Zapf Creation BABY born®
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:ZAPF
Cena:469.00 Kč
Autosedačka Zapf Creation BABY born® 3,5 (70%) 13 hodnocení

Přestože se narodil BABY, je skutečným globetrotterem a dobrodruhem, bezpečnost je stále na prvním místě. Aby se zajistilo, že je při cestování v autě vždy dobře chráněna a stále má dobrý výhled na vše, co projíždí za jízdy, sama se pohodlně usadí v autosedačce. Stabilní sedadlo s růžovo-růžovým pruhovaným potahem má svůj vlastní pásový systém, takže si BABY born může užít svou cestu uvolněně a poté je připevněna běžným pásem v autě. Přeji vám hezký výlet! Details: Vysoce kvalitní doplňky pro panenky značky BABY narozené Pro rozšířené, rozmanité a dlouho- trvalé potěšení z hry Rozměry: 30 x 28 x 16 cm úcta Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které mohou být spolknuty. Nebezpečí udušení!


 • Zapf Creation BABY born® Inter active bottle
  Zapf Creation BABY born® Inter active bottle

  Narodil se BABY už s nadšením lžíci kaše. Bohužel je vždy tak těžkopádné vzít si s sebou všechna jídla, když jdete na prohlídku. Je skvělé, že růžová láhev se..

  227.00 Kč
 • Zapf Creation Baby Annabell® Sweet Dreams postýlka
  Zapf Creation Baby Annabell® Sweet Dreams postýlka

  Sladké sny, Baby Annabell. V posteli Sweet Dreams bude malá Baby Annabell dobře spinkat. V pohodlné růžové postýlce s polštářkem a peřinkou se budou Baby Annabell zdát..

  1111.00 Kč
 • autosedačka Bayer Design Doll se střechou růžová růžová
  autosedačka Bayer Design Doll se střechou růžová růžová

  Tato moderní sedačka pro panenky v moderní barvě dělá z každého vozu pro panenku nebo plyšovou hračku čistou radost. Autosedačka je vhodná pro panenky do velikosti 46cm...

  917.00 Kč
 • BAYER CHIC Klokanka pro panenky Stars lila
  BAYER CHIC Klokanka pro panenky Stars lila

  Měkce polstrované nosítko v elegantním designu. Nosítko na panenku má nastavitelné ramenní popruhy a tak se snadno přizpůsobí velikosti vašeho dítěte. Nosítko je vhodné..

  269.00 Kč
 • BAYER CHIC Spací pytel pro panenky Stars marine
  BAYER CHIC Spací pytel pro panenky Stars marine

  V tomto pohodlném spacím pytli budou všechny panenky rády spát. Lze jej zcela otevřít pomocí dlouhého zipu a pásky na suchý zip v oblasti ramen, tudíž pytel lze také..

  289.00 Kč
 • howa Doll plenka taška - Cozy Cactus
  howa Doll plenka taška - Cozy Cactus

  Taška na plenky pro panenky je šitá v moderním designu kaktusu a obsahuje 6 doplňků. Láhev struku, hřeben, krémová trubice, plechovka na prášek a teploměr jsou vyrobeny ze..

  566.00 Kč
 • BAYER CHIC 2000 Spací pytel pro panenky melange šedo-růžová
  BAYER CHIC 2000 Spací pytel pro panenky melange šedo-růžová

  Velký spací pytel pro panenky se zipem. Vhodné pro panenky do cca 55 cm. Pracovní pomůcky pro malé pomocníky! Podrobnosti: Rozměry: 45 x 27 x 2 cm Vhodné pro panenky do..

  236.00 Kč
 • Krmná sada Corolle Mon Grand
  Krmná sada Corolle Mon Grand

  S touto krmnou sadou jste dobře připraveni jako mladá maminka pro panenky. Sada obsahuje: bryndáček, talíř, lžíci, sušenku, hrnek a pytel. Sada je vhodná pro všechny panenky..

  692.00 Kč
 • BAYER CHIC Klokanka pro panenky Jeans pink
  BAYER CHIC Klokanka pro panenky Jeans pink

  Měkce polstrované nosítko v elegantním designu. Nosítko na panenku má nastavitelné ramenní popruhy a tak se snadno přizpůsobí velikosti vašeho dítěte. Nosítko je vhodné..

  279.00 Kč
 • howa 2v1 přebalovací pult a vana pro panenky Cozy Cactus
  howa 2v1 přebalovací pult a vana pro panenky Cozy Cactus

  Přebalovací stůl a vana v jedné, tento nabízí moderní nábytek pro panenky. Sen pro každou maminku panenky! Stylový nábytek z bílých panenek ze dřeva se stává skutečným..

  2002.00 Kč


Hledáte Příslušenství k panenkám? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let | panenky je možné objevit jedinečné autosedačka!
© 2020Kontakt