JAMARA skluzavka Funny Slide šedá

JAMARA Skluzavka Funny Slide šedá

JAMARA skluzavka Funny Slide šedá

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky na ven
Dodavatel:Jamara
Cena:1499.00 Kč
JAMARA skluzavka Funny Slide šedá 3,5 (70%) 21 hodnocení

✅ Dětský skluzavka „Funny Slide“ umožňuje posuvnou zábavu Jamara i pro nejmladší děti od jednoho roku. Díky snadné montáži barevného sklíčka je možné jej nastavit v žádném okamžiku. S rychlostí necelých 4 kilogramů je skluzavka Funny Slide snadno přepravitelná, přesto robustní a se svým širokým schodištěm vydrží i divoké hry. V horní části žebříku zajišťují velké bezpečnostní rukojeti pevné uchopení a velký posuvný výtok zajišťuje měkké a bezpečné přistání. Stabilizační lano uprostřed skluzavky poskytuje dodatečnou bezpečnost, a proto venkovnímu ničemu nebrání nic, co by stálo v cestě klouzavému potěšení. podrobnosti o produktu: Rozměry (délka x šířka x výška) 145 x 59 x 79 cm Vyrobeno z robustního plastu Výsuv pro měkké přistání Široké schody a bezpečnost úchyty Stabilizační lano Hmotnost: 3,89 kg Věk: od 12 měsíců Pozor Použití pod přímým dohledem dospělých.


 • babyGO sklizavka zeleno-žlutá
  babyGO sklizavka zeleno-žlutá

  Á jedem! Každé dítě se bude chtít vždycky sklouznout, když uvidí v zahradě tuhle barevnou skluzavku! Nejmenší mohou objevovat zábavnou..

  1406.00 Kč
 • BIG Skluzavka New Baby Slide
  BIG Skluzavka New Baby Slide

  BIG Skluzavka Baby Slide Číslo výrobku: 800056704 BIG-BABY- Skluzavka s délkou plochy pro klouzání 118 cm lze velice jednoduše smontovat...

  1859.00 Kč
 • BIG Cosy kruhová houpačka
  BIG Cosy kruhová houpačka

  Děti od 1 do 5 let se s houpačkou BIG-Cozy od výrobce BIG-Bobby-Car, rozhodně nebudu nudít. Mnohostranná multifunkční hračka je houpačkou,..

  1474.00 Kč
 • BIG Skluzavka 152 cm
  BIG Skluzavka 152 cm

  BIG-Fun- Klouzačka Číslo výrobku: 800056710 Atraktivní, správný tvar a krásné barvy. BIG klouzačka je tu. Hodí se domů i na zahradu...

  1995.00 KčHledáte Skluzavky a houpačky? V sekci hračky | hračky na ven je možné objevit jedinečné jamara!
© 2020Kontakt