Howa Motorická kostka

Howa Motorická Kostka

Howa Motorická kostka

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:howa
Cena:2126.00 Kč
Howa Motorická kostka 3,25 (65%) 28 hodnocení

✅ Motorická kostka značky Howa ''Little World'' tě zve ke hraní i objevování. Stabilní kostka ze dřeva je kvalitně zpracována a lakována bezpečnými barvami. Multifunkční kostka byla navržená, aby umožnila hravé učení. Rozvíjí smysly, motoriku a logické myšlení. Kostka má mnoho funkcí: Motorická dráha v designu mořskoho světa rozvíjí zručnost, 6 magnetických ozubených koleček rozvíjí motoriku. Vkládací tvary rozvíjí poznávání tvarů, barev a poznávání věcí. Xylofon rozvíjí smysl pro hudbu. To vše zaručí spoustu zábavy! Podrobnosti: Rozměry: 34 x 45 x 34 cm Věk: od 12 měsíců Upozornění: Nevhodné pro děti do 12 měsíců.


 • goki mramorový běh rytířský hrad
  goki mramorový běh rytířský hrad

  Vezměte 79 dřevěných dílků, navrhněte je barevně a dětsky přívětivě s vysokou uměleckou úrovní, rozviňte zásuvný a spojovací..

  666.00 Kč
 • EICHHORN Závodní dráha
  EICHHORN Závodní dráha

  Závodní - dráha od Eichhorn ve čtyřek patrech je pro děti zábavná a nabízí mnoho možností. Auta mohou být poštěna dolů od vrchního..

  500.00 Kč
 • malá noha míč stopy pastel
  malá noha míč stopy pastel

  Chcete rychle sestoupit lesem? Na tomto elegantním mramorovém běhu v moderních pastelových odstínech se tři různě zbarvená dřevěná kola..

  508.00 Kč
 • EVEREARTH Auto-dráha
  EVEREARTH Auto-dráha

  Dráha pro malá autíčka Číslo výrobku: 33554 Čtyři barevná autíčka uvedou Vaše dítě do světa pohybu a rychlosti. Malá auta lze..

  537.00 Kč
 • Kids Concept® Kuličková hra Neo natur
  Kids Concept® Kuličková hra Neo natur

  Kolekce NEO je inspirována dobou kamennou. Vulkány, horami, mamuty a zvířaty, která již nežijí. Kuličková hra je ideální pro nácvik..

  882.00 KčHledáte Motorické labyrinty? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let | kuličkové dráhy a motorické labyrinty je možné objevit jedinečné howa motorická kostka!
© 2021Kontakt