Hauck Dětské lehátko Bouncer Deluxe Sand Hauck Alpha Bouncer Deluxe sand
Informace o produktu:
Kategorie: Jídelní židličky
Dodavatel:Hauck
Cena:2119.00 Kč
hauck Dětské lehátko Bouncer Deluxe Sand Hauck Alpha Bouncer Deluxe sand 3 (60%) 18 hodnocení

ideální sada pro novorozence S krásným lehátkem Alpha Bouncer Deluxe lze od narození používat rostoucí dřevěné židle s vysokým leskem Alpha + nebo Beta +. Novorozená miminka se zde cítí obzvláště dobře, protože mohou být díky zvýšené poloze součástí rodinného dění. Detaily: Operku zad lze nastavit do polohy vleže pomocí jedné ruky, kolotoč a houpací rám poskytují uvolnění a rozmanitost. Ergonomicky tvarované a jemně polstrované lehétko Alpha Bouncer Deluxe lze připevnit přímo na židli hauck pomocí několika jednoduchých kroků Součástí dodávky je vložka do sedačky, která poskytuje hlavičce oporu, a další boční polstrování zajišťuje maximální pohodlí Lehátko lze jednou rukou rozložit na plocho pro polohu lehu. Díky vyvýšené poloze nebudou při krmení maminku a tatínka bolet záda. Závěsné figurky na hracím strojku podporují vývoj motorických schopností, protože vyzývají k uchopování a hraní. Hrazdičku s hračkami lze kdykoli odsunout na stranu či odejmout. Tříbodový popruh zajistí bezpečnost dítěte. Když dítě zatouží po změně, nasadíte dětskou sedačku na konstrukci, která je součástí dodávky, a proměníte sedačku v houpací lůžko. Pohyby dítěte způsobí, že se bude jemně houpat a dítě se tak brzy uklidní. Technické detaily: Hmotnost: 2,75 kg Rozměry: 65 x 47 x 69 cm Doporučeno od 0 měsíců do 9 kg


 • hauck Alpha Bouncer 2in1 Hearts grey 2019
  hauck Alpha Bouncer 2in1 Hearts grey 2019

  Roztomilé plyšové sedátko pro miminka a perfektní doplněk k našim dřevěným židlím. V láskyplně navrženém Alpha Bouncer 2 v 1 se vaše batole bude cítit blažené v..

  1574.00 Kč
 • tiSsi hrudní pásek přírodní
  tiSsi hrudní pásek přírodní

  assemble tiSsi pokyny ® Brustbuegel Jsou připojeny další boční nohy do každé bezpečnostní lišty dále zvýšit stabilitu, což zajišťuje, že i ten největší fidgeter..

  531.00 Kč
 • TREPPY Maxi-Cosi adaptéry na jídelní židličku Treppy
  TREPPY Maxi-Cosi adaptéry na jídelní židličku Treppy

  Jídelní židlička Treppy® umožňuje Vašemu dítěti ergonomicky správné sezení a zapojuje ho do rodinného života okolo jídelního stolu. Pomocí adaptérů můžete..

  1045.00 Kč
 • nomi od evomove Play Dark Grey
  nomi od evomove Play Dark Grey

  Hra Nomi Play se lukem s praskajícím přívěskem Nomi vzbudí přirozenou zvědavost, že ji chytíte a hrajete se svým dítětem. Zaklapne se na místo na vyhazovači a lze jej..

  1122.00 Kč
 • nomi by evomove Doplňky k dětské židličce kávová
  nomi by evomove Doplňky k dětské židličce kávová

  Doplňky k dětské židličce. Nomi je možné přizpůsobit každému věku dítěte - plynule a bez použití nářadí. Sedátko i opěrku nohou je možné výškově nastavit. Nomi..

  3690.00 Kč


Hledáte Ostatní příslušenství k jídelním židličkám? V sekci dětský pokoj | jídelní židličky | příslušenství k jídelním židličkám je možné objevit jedinečné hauck!
© 2020Kontakt