COPPENRATH Hrajte nádobí - Můj malý poník

COPPENRATH Hrajte Nádobí - Můj Malý Poník

COPPENRATH Hrajte nádobí - Můj malý poník

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:Coppenrath Verlag
Cena:543.00 Kč
COPPENRATH Hrajte nádobí - Můj malý poník 4 (80%) 23 hodnocení

✅ Pěkná sada nádobí, se kterými si můžete hrát. Ideální do venku nebo do kuchyně na hraní. Detaily produktu: Rozměry dárkové krabičky (délka x šířka x výška): 32 x 20 x 7 cm Obsah: 4 šálky, 4 talíře, 1 džbán a podnos Bezpečný pro potraviny Vhodné pro jídlo Věk: od 3 roky Pozor Nevhodné pro děti do tří let. Nebezpečí udušení v důsledku malých částí, které mohou být spolknuty. Plastové sáčky mohou být nebezpečné. Abyste zabránili nebezpečí udušení, uchovávejte tento obal mimo dosah dětí a dětí.


 • Kids Concept® Kávovar s příslušenstvím
  Kids Concept® Kávovar s příslušenstvím

  Kávovar je perfektním doplňkem do kuchyňky na hraní. Detaily výrobku: Materiál: dřevo Rozměry: 16 x 20 x 8,5 cm Věk: od 3 let Upozornění:..

  973.00 Kč
 • Hape zábavná pánvička
  Hape zábavná pánvička

  Naučte se vařit s tímto realistickým sporákem s pánví. Je to v pořádku: vestavěný ventilátor poskytuje realistické zvuky vaření - bez..

  567.00 Kč
 • Eichhorn kuchyňka na hraní
  Eichhorn kuchyňka na hraní

  Eichhorn kuchyně na hraní: Kuchyňka na hraní s dvěma varnými deskami a odpovídajícími otočnými knoflíky s funkcí klapky, digestoře,..

  2285.00 Kč
 • JAR Platinum Plus Yellow 75 ks Megabox – kapsle do myčky
  JAR Platinum Plus Yellow 75 ks Megabox – kapsle do myčky

  Nejlepší odstraňování odolných zbytků jídla od značky Jar, které zanechává nádobí zářivě čisté a jako nové. Pro nádobí čisté..

  549.00 Kč
 • JAR Yellow 84 ks - kapsle do myčky
  JAR Yellow 84 ks - kapsle do myčky

  Kapsle do automatické myčky nádobí Jar Vše-v-1 mají čisticí účinky hned při 1. umývání a díky svému složení umyjí i zaschlou..

  449.00 Kč
 • FINISH All in One Max 120 ks – tablety do myčky
  FINISH All in One Max 120 ks – tablety do myčky

  Tablety do myčky na nádobí Finish All in 1 Max ve výhodném balení MEGABOX 120 ks p­řinášejí zářivou čistotu a lesk vašeho nádobí...

  419.00 KčHledáte Příslušenství do kuchyní? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let | dětská kuchyně je možné objevit jedinečné coppenrath hrajte nádobí - můj malý poník!
© 2021Kontakt