COLGATE Max White Expert White Soft Mint 75 ml Zubní pasta
Informace o produktu:
Kategorie: Osobní péče
Dodavatel:Colgate
Cena:119.00 Kč
COLGATE Max White Expert White Soft Mint 75 ml Zubní pasta 2,75 (55%) 14 hodnocení

Colgate Max White Expert White je jediná zubní pasta s peroxidem vodíku určená pro každodenní použití v Evropě. Její průlomová technologie čistí nejen povrch zubů, ale i vnitřní zabarvení zubů. Peroxid vodíku chemicky reaguje se skvrnami, způsobuje jejich vyblednutí a působí také na vnitřní skvrny pod povrchem zubní skloviny. Příprava a použití: Pro dospělé a děti od 7 let. Návod na použití: Čistěte zuby 2krát denně po dobu 2 minut. Složení: Glycerin, Calcium pyrophosphate, Propylene glycol, PEG/PPG 116–66 copolymer, PEG-12, PVP, Tetrasodium pyrophosphate, Sodium lauryl sulfate, Silica, Aroma, Sodium monofluorophos­phate, Sodium saccharin, Phosphoric acid, Hydrogen peroxide, BHT, Eugenol, Limonene Obsahuje: Fluorofosforečnan sodný: 1,1% w/w (1450 ppm F-)


 • ZENDIUM Junior 75ml (zubní pasta)
  ZENDIUM Junior 75ml (zubní pasta)

  Vyvinutá speciálně pro ochranu úst dětí školního věku. Složení: Složení obsahuje proteiny a enzymy pomáhající při ochraně proti vzniku zubního kazu. Fluorid pro..

  94.90 Kč
 • SIGNAL White Now Gold 50 ml (zubní pasta)
  SIGNAL White Now Gold 50 ml (zubní pasta)

  Novinka portfolia zubních past a současně jediná zubní pasta, která padne vaší kabelce. Bělicí zubní pasta bude patřit mezi nezbytnosti, které v ní nemohou scházet...

  64.90 Kč
 • WELEDA Dětský zubní gel 50 ml
  WELEDA Dětský zubní gel 50 ml

  Přirozená prevence zubního kazu od prvního zoubku. Nepěnivý zubní gel účinně předchází vzniku zubního kazu na principu odstranění zubního plaku pomocí přírodních..

  145.00 Kč
 • ATTITUDE Dětská zubní pasta s příchutí jahody 75g
  ATTITUDE Dětská zubní pasta s příchutí jahody 75g

  U této zubní pasty se stejně jako u ostatních produktů Attitude můžete spolehnout, že obsahuje pouze látky šetrné k dětskému zdraví. Nemusíte se obávat, pokud děťátko..

  189.00 Kč
 • NUBY Zubní gel pro děti All Natural 20g kartáček na prst 4m
  NUBY Zubní gel pro děti All Natural 20g kartáček na prst 4m

  Zubní gel Nuby Citroganix je speciálně navržena pro bezpečné čištění zubů a dásní dětí od 4 do 24 měsíců. Vlastnosti: • zubní gel je bezpečný při požití •..

  199.00 Kč
 • CHICCO Uklidňující zubní gel a kartáček na prst
  CHICCO Uklidňující zubní gel a kartáček na prst

  Dítě potřebuje utišit bolest dásní z důvodu růstu prvních zoubků. Vlastnosti: heřmánkový uklidňující účinek bezpečné při požití bez příchutě brání..

  279.00 Kč


Hledáte Zubní pasty? V sekci zdraví a krása | osobní péče | péče o ústní dutinu je možné objevit jedinečné colgate max white expert white soft mint 75 ml zubní pasta!
© 2020Kontakt