CHERUB Baby univerzální obal - 2 ks - Růžový
Informace o produktu:
Kategorie: Kojení a krmení
Dodavatel:Cherub Baby
Cena:170.00 Kč
CHERUB Baby univerzální obal - 2 ks - Růžový 3,75 (75%) 23 hodnocení

CHERUB BABY – UNIVERSÁLNÍ OBAL NA KOJENECKÉ LAHVE Změní barvu, pokud je nápoj příliš horký ! Vhodný pro všechny typy lahví na trhu ! Barevné silikonové pouzdro, které změní barvu, pokud je nápoj příliš horký. Děťátku se lahvička lépe drží Chrání lahev před případným rozbitím. Díky otvorům je vidět, kolik nápoje v lahvičce je. Bezpečný : Silikonový obal je 100% bez BPA , vyrobený ze silikonu vhodného pro potravinářské účely Inovativní : Barevný obal změní barvu, pokud je teplota tekutiny vyšší než 42°C ( nejvyšší doporučená teplota tekutin ) – už žádné opaření, nalévání mléka na ruku Barevné kombinace : duopack – světle růžová + tmavě růžová Duopack – světle modrá + tmavě modrá


 • HiPP HA 2 Combiotik (500 g) – kojenecké mléko
  HiPP HA 2 Combiotik (500 g) – kojenecké mléko

  Mateřské mléko – to nejlepší pro Vaše dítě od ukončeného 6. měsíce života. Mateřské mléko poskytuje během prvních 6 měsíců života tu nejlepší ochranu proti..

  359.00 Kč
 • NUK Elektrická Prsní pumpa Luna
  NUK Elektrická Prsní pumpa Luna

  NUK elektrická prsní pumpa Luna, dvoufázový rytmus, proměnná sací síla, měkký silikonový polštář. Charakteristika: efektivní: snadno ovladatelný dvoufázový rytmus –..

  1789.00 Kč


Hledáte Kojení a krmení? V sekci děti a kojenci je možné objevit jedinečné cherub baby univerzální obal - 2 ks - růžový!
© 2020Kontakt