Rotho Babydesign Koš na pleny Bella Bambina bílá Modern Elephants
Informace o produktu:
Kategorie: Přebalování
Dodavatel:Rotho Babydesign
Cena:402.00 Kč
Rotho Babydesign Koš na pleny Bella Bambina bílá Modern Elephants 2,75 (55%) 19 hodnocení

Spoečnost Rotho Babydesign se sídlem ve Schwarzwaldu a v Sársku vyvíjí vysoce kvalitní a inovativní produkty pro děti a batolata již více než 10 let. Celkově značka Rotho Babydesign zahrnuje různé sortimenty výrobků: Koupání a péče, přebalování, jídlo a pití, hraní, nočníky a další. Všechny výrobky se vyznačují vysokou kvalitou a inovativním, funkčním designem. Detaily: Rozměry: délka x šířka x výška 26 x 26 x 31,2 cm Objem: 10 litrů Stylová linie Stabilní kyblík s praktickým uchem Kulaté víko, které pevně zavírá kbelík Snadné čištění: snadné omytí teplou mýdlovou vodou vyrobeno z kvalitního, recyklovatelného polypropylenu robustní Zkontrolováno nezávislým, uznávaným institutem ohledně chemické nezávadnosti


 • bébé-jou® Kyblík na pleny Blush Baby pink
  bébé-jou® Kyblík na pleny Blush Baby pink

  Kyblík na pleny bébé-jou je všestranně použitelný a praktický pro péči o dítě. Je ideální pro plnění a vyprazdňování dětské vaničky a pro úschovu použitých..

  352.00 Kč
 • Odo Care ONE mák na máty
  Odo Care ONE mák na máty

  Odo Care One znamená hygienickou likvidaci použitých plen. V koši na plenky se používají standardní pytle na odpadky 60 l. Ideální řešení - také pro vaši peněženku!..

  1572.00 Kč


Hledáte Koše na pleny? V sekci péče | přebalování je možné objevit jedinečné bella!
© 2020Kontakt