BUGABOO Donkey3 Duo Rozšiřovací set Alu

BUGABOO Donkey3 Duo Rozšiřovací Set Alu

BUGABOO Donkey3 Duo Rozšiřovací set Alu

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Přeprava dětí – příslušenství
Dodavatel:Bugaboo
Cena:3999.00 Kč
BUGABOO Donkey3 Duo Rozšiřovací set Alu 3,25 (65%) 32 hodnocení

✅ Bugaboo Donkey3 pro dvě děti. Rozšiřovací set vám umožní přeměnit kočárek Bugaboo Donkey3 pro jedno dítě na verzi pro dvě děti, a to jak pro sourozence (verze Duo), tak i pro dvojčata (verze Twin). Stačí pouze teleskopicky rozšířit podvozek kočárku a nasadit na něj příslušné části rozšiřovacího setu. Rozšiřovací set pro kočárek Bugaboo Donkey3 obsahuje: rám sportovní sedačky / hlubokého lůžka madlo potažené luxusní eko kůží výztuže sluneční stříšky Donkey pro sourozence (Duo) Bugaboo Donkey3 Duo je vhodný, pokud budete v kočárku vozit dvě různé staré děti, a to buď jedno v hluboké korbě a druhé ve sportovní sedačce nebo obě děti ve sportovní sedačce. Chcete-li kočárek Donkey3 změnit na kočárek pro sourozence, je nutné mít: pokud si sami sestavujete celý kočárek: základní set Donkey3, základní potahy, 2× sluneční stříšku, rozšiřovací set, potah sedačky pokud doplňujete kompletní kočárek: kompletní kočárek, sluneční stříšku, rozšiřovací set, potah sedačky Donkey pro dvojčata (Twin) Bugaboo Donkey3 Twin je určen pro dvojčata, přičemž jsou obě v hluboké korbě a později ve sportovní sedačce. Pokud máte dvojčata, pak je nutné pořídit si: pokud si sami sestavujete celý kočárek: základní set Donkey3, základní potahy, 2× sluneční stříšku, rozšiřovací set, potah sedačky, hluboké lůžko pokud doplňujete kompletní kočárek: kompletní kočárek, sluneční stříšku, rozšiřovací set, potah sedačky, hluboké lůžko


  • JOOLZ Day³  Day² pláštěnka
    JOOLZ Day³ Day² pláštěnka

    Pláštěnka na kočárek Joolz Day2 a Day3 ochrání dítě před deštěm, chladem a větrem. Charakteristika: Originální pláštěnka na..

    1219.00 KčHledáte Doplňky k dětským kočárkům? V sekci děti a kojenci | přeprava dětí – příslušenství je možné objevit jedinečné bugaboo donkey3 duo rozšiřovací set alu!
© 2021Kontakt