BIG Zahrajte si BIG Bloxx Peppa Pig - případ lékaře

BIG Zahrajte Si BIG Bloxx Peppa Pig - Případ Lékaře

BIG Zahrajte si BIG Bloxx Peppa Pig - případ lékaře

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Cena:548.00 Kč
BIG Zahrajte si BIG Bloxx Peppa Pig - případ lékaře 5 (100%) 28 hodnocení

✅ Peppa Pig (německy: Peppa Wutz) je láskyplně vyrobená britská animační série, která zajišťuje zábavné učení a spoustu zábavy pro nejmenší. Peppa je obzvláště zvědavá a hravá prasátka. Bydlí spolu se svou matkou, tátou a malým bratrem v domě na kopci. Odtud Peppa prozkoumává okolí spolu se svými přáteli - protože je něco vzrušujícího objevit všude! Herní sada BIG - Bloxx Peppa Pig Medical Care Case z řady BIG - Bloxx hravě seznamuje děti od 18 měsíců do 5 let tématem návštěvy lékaře a nemocnice. Mnoho barevných a detail milujících částí zajišťuje vysokou herní hodnotu. V případě praktického lékaře si děti mohou vzít svou oblíbenou hračku všude s sebou. Sada se skládá z 32 částí, včetně velké blokové desky, která může být připevněna k horní části plastového pouzdra. Mnoho částí lze snadno použít k výstavbě nemocničního pokoje. Součástí setu je také Peppa a hrací postava George. Podrobnosti: Části: 32 Kompatibilní se známými herními kousky Se znaky hry Peppa a George Věk: od 18 měsíců do 5 let


  • Wader kostky XXL 24 kusů
    Wader kostky XXL 24 kusů

    Díky stavebním kostkám XXL mohou malí stavebníci popustit uzdu své fantazii a postavit spoustu různých staveb. Hrady, zámky, nebo třeba..

    1006.00 KčHledáte Plastové kostky? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let | stavebnice je možné objevit jedinečné big zahrajte si big bloxx peppa pig - případ lékaře!
© 2021Kontakt