BIG Play BIG Bloxx Hello Kitty - vozík na zmrzlinu

BIG Play BIG Bloxx Hello Kitty - Vozík Na Zmrzlinu

BIG Play BIG Bloxx Hello Kitty - vozík na zmrzlinu

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Cena:459.00 Kč
BIG Play BIG Bloxx Hello Kitty - vozík na zmrzlinu 5 (100%) 27 hodnocení

✅ Celý svět je do ní blázen a také v této zemi má pravděpodobně nejslavnější Japonka kultovní status: Hello Kitty, komická kočka, zahájila svou kariéru v roce 1974 jako motiv na kabelce. Kultovou postavu s nesčetnými malými fanoušky nyní najdete také v hravé produktové řadě BIG - Bloxx. Herní sada zmrzlinového vozíku Hello Kitty BIG - Bloxx se skládá z 26 dílů, včetně herní postavy Hello Kitty. Růžový vozík na zmrzlinu může okamžitě vyrazit s Hello Kitty a doručit zmrzlinu. Zahrnuty jsou také kávové konvice, zmrzlinové poháry a detailní tištěné herní kousky na téma zmrzliny. Sada vozíků na zmrzlinu nabízí dětem ve věku od 18 měsíců do 5 let spoustu zábavy. Pěkné, sladce zbarvené části a oblíbené téma Hello Kitty zajišťují vysokou herní hodnotu. Podrobnosti o produktu: Rozměry (délka x šířka x výška) ): 8 x 20,5 x 16 cm vč. 1 herní kousek Hello Kitty Díly: 26 Kompatibilní se známými kousky Díky vysoce kvalitnímu plastu je lze snadno čistit Věk: od 18 měsíců do 5 let


 • KIDS CONCEPT Kostky dřevěné
  KIDS CONCEPT Kostky dřevěné

  51 barevných kostek z borovicového dřeva v úložném dřevěném boxu. Nadčasová klasická hračka, která pomáhá rozvíjet jemnou motoriku..

  719.00 Kč
 • LITTLE DUTCH Stavebnicové kostky I
  LITTLE DUTCH Stavebnicové kostky I

  Stavebnicové kostky, umožňující mnoho variant, rozvíjí motoriku, zručnost a představivost dítěte...

  429.00 KčHledáte Plastové kostky? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let | stavebnice je možné objevit jedinečné big play big bloxx hello kitty - vozík na zmrzlinu!
© 2021Kontakt