AEROMOOV Fusak Air Wrapper malý Coral

AEROMOOV Fusak Air Wrapper Malý Coral

AEROMOOV Fusak Air Wrapper malý Coral

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Přeprava dětí – příslušenství
Dodavatel:AeroMoov
Cena:1169.00 Kč
AEROMOOV Fusak Air Wrapper malý Coral 5 (100%) 32 hodnocení

✅ Měkký fleece fusak s jedinečnou vzdušnou vrstvou Air Layer. Pokud chcete, aby vaše dítě bylo v teple v autosedačce nebo v kočárku, Air Wrapper- měkká deka, udržuje vaše dítě v teple během zimní procházky. Dvě fleece vrstvy vytvářejí teplé hnízdo s jedinečnou vrstvou vzduchu, která brání tomu, aby se vaše dítě prohřálo. Pohodlné otvory zajišťují, že vaše dítě může být bezpečně zajištěno. AeroMoov Air Wrap je perfektní fusak, který udržuje vaše dítě v pohodlí a teple na cestách od podzimu až po jaro. fusak má uvnitř vzduchovou vrstvu, je bezpečný a všestranný výhody: 2 fleece vrstvy, integrovaná kapuce, jednoduché zapínání na dvojitém suchném zipu, otvor pro zip pro upevnění bezpečnostního pásu, inteligentní otvory bezpečnostních pásů, vzduchová vrstva rozměry: 84 cm x 87 cm Vhodné do 72 cm – pro autosedačky skupiny 0 (Maxi-Cosi).


 • CYBEX Base Z One
  CYBEX Base Z One

  Základnu Base Z One lze rychle a jednoduše připevnit do vašeho vozidla bez použití bezpečnostního pásu. Kombinace ISOFIX připevnění a..

  4490.00 Kč
 • CYBEX Letní potah Aton 5
  CYBEX Letní potah Aton 5

  Originální letní potah od firmy Cybex vhodný pro modely autosedaček Aton. Příjemné ochlazení i v horkých dnech. Složení: 85% Bavlna 15%..

  1290.00 KčHledáte Doplňky k dětským a kojeneckým autosedačkám? V sekci děti a kojenci | přeprava dětí – příslušenství je možné objevit jedinečné aeromoov fusak air wrapper malý coral!
© 2021Kontakt