Získejte nábytek výhodně

bauhaus dílenský na na stůl

Chci levně nakoupitVíce informací

Poslední zákazník:

thumb_up

Vybavte vše rychle a jednoduše

Stačí najít, párkrát kliknout a vysněný nábytek je na cestě k Vám.

shopping_basket

Rozmanitý výběr

Na výběr máte ze stovky sestav i jednotlivých modelů nábytku různého složení i barev.

Výběr platby dle potřeby

Nabízíme Vám několik možností platby. Vyberte si formu platby, která Vám nejvíce vyhovuje.

konzole sklopná pro stůl na zeď -

Sklopný dílenský stůl na zeď za . Strojírenství poptávky - AAA. uchování videoherních konzolí - s možností snadného otevření pro výměnu hry, s povrchovou úpravou v černé barvě - tloušťka plechu cca 1 mm (necháme si poradit) - uzamykání si necháme por

Dílenský ponk - Mladá Boleslav -

Prodám dílenský ponk, stůl. Z elkových profilu, bytelny, stavitelna výška nohou. Stavitelnost každé nohy zvlášť. Výhoda při nerovnem podloží. Ještě jeden takovy není na foto. Zadní stěna pro zavěšování nářadí. Dole úložný prostor. Pracovní deska OSB.

obi sklopný balkonový stůl

Obytný balkon: Co všechno by měl mít, aby se vám na něm stůl na balkon potřebuje opravdu jen málo místa. Balkonový nábytek je vyroben z odolného akátového dřeva a odolný povětrnostním vlivům. Rozměry stolku jsou 62 x 74 x 62 cm, cena sestavy je 2790

toaletka na stůl -

Přihlašte se k odběru novinek a získejte až 300 kč kupón na váš nákup. - Vyhledávání toaletka Krásná plastová toaletka, kterou si položíte na stůl a můžete podle své fantazie vytvářet odvážné účesy.

Mapa stránek - Verko s.r.o.

Společnost VERKO s.r.o. prodává nástroje pro obrábění, nářadí, měřidla, ruční nářadí a elektronářadí mnoha typů a značek. Vše potřebné k obrábění kovů na jednom místě.

Pojízdný stůl |

Pojízdný dílenský stůl Profi se zásuvkami 120 x 70 x 80 cm. 1200x700x845mm 530x460x600mm 3mm 125mm 40kg 40mm 700mm 3mm 300kg Rozměry stolu d x š x v = 1200 x 700 x 845 mm. Pevné profilované podnoží svařeno z ocelových profilů tl. 3,3 mm. 2 x pevné po

sklápěcí stoly na zeď -

Dílenské pracovní stoly Sklopný dílenský stůl na zeď Sklopný dílenský stůl na zeď sklopný stůl na stěnu - Sklápěcí stolek 84200-03 WT v katalogu a diskutujte na Jídelní stoly Do 4 míst. takový volbou pro jednoduché připevnění televizoru na zeď.

odsávací stůl

Pracovní stůl MASTER 200 Wolfcraft 6177000 12 kg. Odolný pracovní dílenský stůl pro univerzální použití, vhodný pro profesionály i do domácí dílny. Díky jednoduchému sklopení zabírá stolek málo místa a usnadňuje skladování.

dílenský stůl polohovací

zamecnicky stůl bazar - Prodám poctivý ponk, Jedná se o vlastně o dva ponky stejné výšky a hloubky a případně o svářecí stůl. Rozměry š121x h62 x v 86,5 svářecí stůl dílenský stůl ponk- Profit dílenský stůl ponk, - Inzerce, bazar, profit, prodej Prod

sklopný pracovní stůl

Sklopný dílenský stůl na zeď [145061] - 2498,65 dopravou zdarma Sklopný dílenský stůl na zeď [145061] - praktický stůl do garáže, domácí dílny nebo zahradního domku pracovní deska z bukové spárovky se zaoblenými rohy je uložena kovovém sklopném .